Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – UWIELBIENIE BOGA W TAŃCU

1 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na re-transmisję cyklu spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, który odbywał się raz w miesiącu od października 2022 do czerwca 2023 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. 

Temat VIII-go spotkania:  „UWIELBIENIE BOGA W TAŃCU” – Czy wiesz, że jesteś Świątynią Ducha Świętego? Bóg stworzył nas w ciele i pragnie dla nas życia w harmonii – także w wymiarze fizycznym. Chcemy oddawać Bogu chwałę w integralności swojego serca, umysłu, duszy i CIAŁA! Dlatego w czasie tego spotkania zaktywizujemy nasze ciało do uwielbienia Boga. Załóż wygodny sportowy strój w zaciszu swojego domu (dresy, legginsy, sportowe buty) i wejdź całą sobą w przestrzeń Bożej chwały!

Spotkanie poprowadzi Iwona Adach – Certyfikowany Instruktor Tańca Uwielbienia Worship Style, pedagog, tancerz i instruktor fitness. Taniec był zawsze największą pasją jej życia. Trenowała różne style taneczne: taniec towarzyski, współczesny, balet, fitness, styling. Podczas pierwszej edycji warsztatów „Kobieta w tańcu” odkryła nową formę uwielbienia: Worship Style, łączącą wszystkie poznane przez nią dotychczas style tańca i zachwyciła się nią. Odtąd pragnie dzielić się z innymi swoją nową pasją: uwielbieniem Boga, odkrywaniem swojego piękna i kobiecości przez taniec.

 

 • Czas trwania : ok. 2h, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie.  Konferencja będzie dostępna cały czas.
 • Re-transmisja online: treści udostępnianie są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie. Nie rozsyłamy osobnych linków.
 • Koszt: 30 PLN 
 • UWAGA: Istnieje możliwość uzyskania dostępu również do nagrań z pozostałych spotkań z cyklu KOBIETY KOBIETOM. Szczegółowe informacje pod poniższymi linkami:

         IV SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – JESTEM MAMĄ, TO MOJA KARIERA

         V SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – ONA Z WENUS, ON Z MARSA

         VII SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE

         IX SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – PIELĘGNUJĘ DUSZĘ I CIAŁO

  _______

  Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce,

    

    Zobacz więcej

    Zawartość kursu

    Wprowadzenie

    • Informacje organizacyjne

    Konferencja

    Świadectwo

    Podziękowanie

    Iwona Adach

    Certyfikowany Instruktor Tańca Uwielbienia Worship Style, pedagog, tancerz i instruktor fitness. Taniec był zawsze największą pasją jej życia. Trenowała różne style taneczne: taniec towarzyski, współczesny, balet, fitness, styling. Podczas pierwszej edycji warsztatów „Kobieta w tańcu” odkryła nową formę uwielbienia: Worship Style, łączącą wszystkie poznane przez nią dotychczas style tańca i zachwyciła się nią. Odtąd pragnie dzielić się z innymi swoją nową pasją: uwielbieniem Boga, odkrywaniem swojego piękna i kobiecości przez taniec.

    Brak świadectw

    • Ofiara za koszty organizacyjne
     30.00
    • Dyrektor kursu Iwona Adach
    • Czas trwania kursu 2 godziny
    • Typ kursu Re-transmisje