Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – ONA Z WENUS, ON Z MARSA

1 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na re-transmisję cyklu spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, który odbywał się raz w miesiącu od października 2022 do czerwca 2023 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. 

Temat V-go spotkania: “ONA Z WENUS, ON Z MARSA?” –Zrozumieć ją, pokochać jego – czyli o różnicach damsko-męskich. Nie da się ukryć, że mężczyźni i kobiety różnią się od siebie. Co nas dzieli? A co nas łączy? Jak wykorzystać świadomość dzielących nas różnic, by zbudować harmonijną relację w domu oraz dobrą współpracę w miejscu pracy. Jedno jest pewne – poznanie i zrozumienie różnic między płciami powinno ułatwić porozumiewanie się mężczyzn z kobietami i załagodzić odwieczne problemy. Zatem czas, by wejść w dojrzałą samoświadomość!

Spotkanie prowadzi ANNA MAŃKOWSKAszczęśliwa kobieta, która jest psychoterapeutą oraz specjalistą psychoterapii uzależnień. Kocha muzykę i morze. Od pewnego czasu rozwijająca umiejętności sportowe. W życiu codziennym ceni chwile spokoju przy dobrej kawie i rozmowie.

 

  • Czas trwania : ok. 2h, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie.  Konferencja będzie dostępna cały czas.
  • Re-transmisja online: treści udostępnianie są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie. Nie rozsyłamy osobnych linków.
  • Koszt: 40 PLN 
  • UWAGA: Istnieje możliwość uzyskania dostępu również do nagrań z pozostałych spotkań z cyklu KOBIETY KOBIETOM. Szczegółowe informacje pod poniższymi linkami:

           IV SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – JESTEM MAMĄ, TO MOJA KARIERA

           VII SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE

          VIII SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – UWIELBIENIE BOGA W TAŃCU

           IX SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – PIELĘGNUJĘ DUSZĘ I CIAŁO

  _______

  Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce,

    

    Zobacz więcej

    Zawartość kursu

    Wprowadzenie

    • Informacje organizacyjne

    Konferencja

    Świadectwo

    Podziekowanie

    Anna Mańkowska

    Szczęśliwa kobieta, która jest psychoterapeutą oraz specjalistą psychoterapii uzależnień. Kocha muzykę i morze. Od pewnego czasu rozwijająca umiejętności sportowe. W życiu codziennym ceni chwile spokoju przy dobrej kawie i rozmowie.

    Brak świadectw

    • Ofiara za koszty organizacyjne
     40.00
    • Dyrektor kursu Anna Mańkowska
    • Czas trwania kursu 2 godziny
    • Typ kursu Re-transmisje