Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – JESTEM MAMĄ, TO MOJA KARIERA

3 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na re-transmisję cyklu spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, który odbywał się raz w miesiącu od października 2022 do czerwca 2023 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. 

Temat IV-go spotkania: “JESTEM MAMĄ – TO MOJA KARIERA” –Bycie mamą to nie tylko obowiązki czy próba przetrwania, ale przede wszystkim przyjemność i radość z wychowania dzieci. Jak przekazywać wiarę najbliższym, nie zagubić w byciu mamą swojej kobiecości, jak budować swoją karierę nie zaniedbując dzieci i jak się nieustannie doskonalić w stawaniu się lepszym człowiekiem.

Spotkanie prowadzi GABRIELA SAWA– szczęśliwa żona i mama 3 dzieci. Jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

  • Czas trwania : ok. 2h, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie.  Konferencja będzie dostępna cały czas.
  • Re-transmisja online: treści udostępnianie są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie. Nie rozsyłamy osobnych linków.
  • Koszt: 40 PLN 
  • UWAGA: Istnieje możliwość uzyskania dostępu również do nagrań z pozostałych spotkań z cyklu KOBIETY KOBIETOM. Szczegółowe informacje pod poniższymi linkami:

           V SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – ONA Z WENUS, ON Z MARSA?

           VII SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE

          VIII SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – UWIELBIENIE BOGA W TAŃCU

           IX SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – PIELĘGNUJĘ DUSZĘ I CIAŁO

  _______

  Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce,

    

    Zobacz więcej

    Zawartość kursu

    Wprowadzenie

    • Informacje organizacyjne

    Konferencja

    Świadectwo

    Podziękowanie

    Gabriela Sawa

    Szczęśliwa żona i mama 3 dzieci. Jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

    Brak świadectw

    • Ofiara za koszty organizacyjne
     40.00
    • Dyrektor kursu Gabriela Sawa
    • Czas trwania kursu 2 godziny
    • Typ kursu Re-transmisje