Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE

4 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na re-transmisję cyklu spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, który odbywał się raz w miesiącu od października 2022 do czerwca 2023 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. 

Temat VII-go spotkania: “ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE” – Wiele kobiet narzeka, że wciąż nie ma czasu… Podczas spotkania zburzymy fałszywe przekonania związane z czasem i pokażemy Ci, co jest prawdziwym źródłem poczucia, że czas przelatuje nam przez palce. W ten kobiecy wieczór pełen inspiracji odkryjemy skuteczne narzędzia, których możesz użyć, żeby wprowadzić ład, do swojego życia i mądrze zarządzać czasem w codzienności.

Spotkanie poprowadzi: dr Anna Saj – żona, matka sześciorga dzieci, jest doktorem teologii, Mentorem dla wielu, Trenerem mentalnym, jest Coachem, Liderem międzynarodowych organizacji chrześcijańskich. Szkoli i trenuje ludzi organizując kursy o rożnej tematyce, łącząc duchowość z rozwojem osobistym. 

 

  • Czas trwania : ok. 2h, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie.  Konferencja będzie dostępna cały czas.
  • Re-transmisja online: treści udostępnianie są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie. Nie rozsyłamy osobnych linków.
  • Koszt: 30 PLN 
  • UWAGA: Istnieje możliwość uzyskania dostępu również do nagrań z pozostałych spotkań z cyklu KOBIETY KOBIETOM. Szczegółowe informacje pod poniższymi linkami:

           IV SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – JESTEM MAMĄ, TO MOJA KARIERA

           V SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – ONA Z WENUS, ON Z MARSA

          VIII SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – UWIELBIENIE BOGA W TAŃCU

           IX SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM – PIELĘGNUJĘ DUSZĘ I CIAŁO

  _______

  Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce,

    

    Zobacz więcej

    Zawartość kursu

    Wprowadzenie

    • Informacje organizacyjne

    Konferencja

    Świadectwo

    Podziękowanie

    dr Anna Saj

    Żona, matka sześciorga dzieci, jest doktorem teologii, Mentorem dla wielu, Trenerem mentalnym, jest Coachem, Liderem międzynarodowych organizacji chrześcijańskich. Szkoli i trenuje ludzi organizując kursy o rożnej tematyce, łącząc duchowość z rozwojem osobistym. 

    Brak świadectw

    • Ofiara za koszty organizacyjne
     30.00
    • Dyrektor kursu dr Anna Saj
    • Czas trwania kursu 2 godziny
    • Typ kursu Re-transmisje