Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – O WEWNĘTRZNEJ DZIEWCZYNCE I JEJ POTRZEBACH

18 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na re-transmisję II sezonu cyklu spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. 

———–

Temat spotkania:  „O WEWNĘTRZNEJ DZIEWCZYNCE I JEJ POTRZEBACH” – Wewnętrzna dziewczynka to emocjonalna pamięć naszego dzieciństwa. Uosabia radość i spontaniczność, ale również osamotnienie, lęk i wstyd. Czasem jakaś część nas, zatrzymuje się w tym w lęku i smutku tamtych doświadczeń, jak małe dziecko, które utknęło w bolesnym, samotnym i trudnym dla siebie miejscu. Wiele z nas nie doświadczyło w przeszłości wystarczającej ilości miłości, ciepła i troski. Mamy za sobą różne historie, które nas ukształtowały. Jedna urodziła się w patologicznej rodzinie, inna był świadkiem rozwodu i codziennych kłótni, a jeszcze inna była krytykowana, porównywana i poniżana w szkole. To wszystko odcisnęło piętno na tej małej dziewczynce, na jej ciele i sercu. 

Zranienia, konflikty czy ból mogą blokować nas na drogach rozwoju, również w przestrzeniach wiary i relacji z Bogiem. Skoro Jezus zaprasza „Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie”, w tym spotkaniu będziemy chciały przyprowadzić do Niego swoje wewnętrzną dziewczynkę i jej potrzeby, po to by On mógł je przytulić, aby nasze życie mogło zmienia się na lepsze.

Spotkanie poprowadzi psycholog Marta Gągała – więcej informacji w zakładce EKIPA. 

 • Czas trwania : ok. 2h, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie.  Konferencja będzie dostępna cały czas.
 • Re-transmisja online: treści udostępnianie są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie. Nie rozsyłamy osobnych linków.
 • Koszt: 40 PLN 

       _______

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce, Marta Skóra

 

   

   Zobacz więcej

   Zawartość kursu

   Wprowadzenie

   • Informacje organizacyjne
    00:00

   Spotkanie

   Świadectwo

   Podziękowanie

   Marta Gągała

   Psycholog i psychoteraputa w trakcie szkolenia, która na co dzień pomaga i towarzyszy wielu osobom w rozwiązywaniu różnorodnych problemów. Marta od wielu lat formuje się we wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca i angażuje się w posługę w Pallotyńskiej Szkole Nowej Ewangelizacji. Bierze także udział w pracach zespołu Przestrzeni Kobiet w mobilnej wspólnocie „Pogłębiarka”. Prywatnie jest fanką kabaretu Hrabi, górskich wędrówek oraz karmelowej kawy 🙂

   Brak świadectw

   • Ofiara za koszty organizacyjne
    40.00
   • Dyrektor kursu Marta Gągała
   • Czas trwania kursu 2 godziny
   • Typ kursu Re-transmisje