Rekolekcje – SZKOŁA MODLITWY CHARYZMATYCZNEJ

Shape Image One
Shape Image One
Rekolekcje – SZKOŁA MODLITWY CHARYZMATYCZNEJ

W dniach 15-17.01.2021 odbyła się SZKOŁA MODLIWY CHARYZMATYCZNEJ online. Pan rozpalał nasze serca, otwierał nas na modlitwę uwielbienia i dawał zrozumieć istotę modlitwy. Bogu niech będą dzięki za ten piękny i umacniający czas! Poniżej kilka zdjęć z posługi online oraz kilka komentarzy uczestników:

  • Justyna: “Bóg jest Panem czasu, odnowił mi wiarę, dał ja na nowo. Dziękuję, tak tęsknię za takimi spotkaniami , uwielbieniami , oddaniem Bogu takiej Chwały i Czci”
  • Angelika: “Szczęść Boże, dla Pana nie ma granic!!! Słuchałam rekolekcje po ich zakończeniu, Pan odpowiedział mi na wiele pytań, które ostatnio mnie nurtowały, pytając Jezusa, aby dał mi odpowiedź, On przyszedł w Waszych osobach. Chwała Panu!”
  • Brydzia: “Słuchałam tych rekolekcji na raty, przez cały tydzień. Dziś połowę sobotniego nauczania i całe niedzielne. Bardzo mocno wierzę, że słowo poznania odnoszące się do chorych zatok, było kierowane do mnie. W trakcie modlitwy o uzdrowienie modliłam się między innymi w tej właśnie intencji. Nic jednak się nie zadziało, aż do momentu, kiedy Iza wspomniała, że Pan uzdrawia chore zatoki.”
  • Paweł: “Oglądałem rekolekcje tydzień po, ks. Krzysztof miał poznanie o mężczyźnie który jest w kuchni obok siwej lodówki z magnesami i Pan wylewa Swoją miłość. Dziękuję to było do mnie. Bóg zapłać.”
  • Małgorzata: “Duch Święty przeprowadził mnie przez łzy do pierwotnej gorliwej miłości. Dostałam Słowo ps. 51 “Stwórz we mnie czyste serce Boże i ducha mocnego odnów w moim wnętrzu”. Amen. Chwała Panu.”
  • Maria: “To są już kolejne rekolekcje w których uczestniczę i każde z nich unoszą mnie coraz wyżej. Dziękuję prowadzącym I Bogu za możliwość uczestniczenia w nich . Chwała Panu w Trójcy Jedynemu. Amen.”
  • Anita: “Potwierdzam prowadzenie Ducha Świętego na tych rekolekcjach, to co usłyszałam jest w punk tego, czego potrzebuje ja, jako odpowiedzialna we wspólnocie i moja wspólnota Źródło Życia, by robić dzieło Boga.”
  • Ela: “Bądź Uwielbiony Panie w Twoich działach. Bóg zapłać za wspólne spotkanie z Bogiem Żywym tu i teraz.”
  • Adam: “W czasie tych rekolekcji Pan Bóg rozwiał moje obecne rozterki duchowe. Chwała Panu.”
  • Bartek: “​Dawno nie byłem na rekolekcjach i nie korzystałem z daru języków, dziękuję za wspólny czas i modlitwę a także za przypomnienie ze mam ten dar i powinienem z niego korzystać na Większą Chwale Bożą.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *