Rekolekcje online SZKOŁA WIARY CHARYZMATYCZNEJ

Shape Image One
Shape Image One
Rekolekcje online SZKOŁA WIARY CHARYZMATYCZNEJ

Bóg dał nam cudowny weekend! Za nami wspaniały czas rekolekcji online SZKOŁA WIARY CHARYZMATYCZNEJ 19-21.11.21. Dziękujemy: Michał Nikodem, Tymek Filar, Karol Sobczyk oraz Ks. Krzysztof Kralka SAC za Słowo z mocą. Dziękujemy służbie muzycznej: Joli Nowak, Basi Stadnik, Asi Bielińskiej, Ewie Zalewskiej, Paulinie Multan, Wiktorowi Sałkowi, Frankowi Wróbel, Oli Przygrodzkiej oraz Piotrowi i Asi Roszkowskim za namaszczone uwielbienie. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali to wydarzenie: Mariuszowi i Marcie z biura oraz życzliwej Armii Dzieci za udostępnienie sali. To był czas rozapalania naszej wiary! Poniżej kilka zdjęć z posługi online oraz kilka komentarzy uczestników:

  • Ryszarda: “​Dziękuję za te rekolekcje i że są online. Chwała Panu za to dzieło. Żałuję, że nie rozesłałam znajomym informacji o nich. Pozdrawiam serdecznie.”
  • Emi: “​​Dziękuję Bardzo wszystkim za Wasze serca i mądrość i oddanie i wiedzę Kochani.”
  • Maria: “​Niech Was wszystkich Bóg błogosławi. Dziękuję za natchnione słowa. Duch Świety do mnie przychodził i namaszczał wiarą i swoją obecnością. Szczęść Boże!”
  • Aneta: “​​Wszystko wchłonęłam sercem. Pan dał mi na nowo wiele. “Spisałam” i podzielę się we Wspólnocie. Czuję, że na nowo ogień rozpaliliście we mnie!”
  • Ewa: “​Dziękuję, cudowne podsumowanie i dopełnienie tych rekolekcji, dziękuję posługującym że w odpowiednim momencie zrobiliście krok wiary i powiedzieliście Bogu TAK.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *