Kurs online ORYGENES. Jak interpretować SŁOWO BOŻE? 12-13.03.21


ZAPISY NA KURS ONLINE ORYGENES ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE!

Zapraszamy na kurs online  DRABINA GWIDONA, który jest kolejnym z cyklu SZKOŁA MODLITWY SŁOWEM BOŻYM

 

Opis: Poznaj sposoby rozumienia Pisma Świętego, by jeszcze bardziej zanurzyć się w Słowie Bożym. Kurs wprowadza w zasady katolickiej interpretacji Biblii, pozwalając właściwie odczytać i zrozumieć przesłanie natchnionych tekstów.

Prowadzi:  ks. Krzysztof Kralka SAC wraz z ekipą Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

ks. Krzysztof Kralka SAC – pallotyn, ewangelizator, rekolekcjonista i autor wielu książek. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 

 • Treści: na tym kursie poznasz sensy Pisma Świętego, zrozumiesz co to znaczy że Księga jest natchniona oraz poznasz najprzydatniejsze narzędzia do interpretacji Słowa Bożego.
 • Wymagania:  w kursie mogą uczestniczyć wszystkie osoby zainteresowane zgłębianiem Pisma Świętego.
 • Termin: 12-13 marca 2021
 • Zapisy do: 10 marca 2021
 • Czas trwania: piątek 20.00 – 21.30, sobota 09.30 – ok. 16.30 – z przerwami
 • Ofiara na koszty organizacyjne: 25 zł
 • Jeżeli aspekty finansowe nie pozwalają na uczestnictwo w rekolekcjach, prosimy o taką wiadomość na biuro@snepallotyni.pl
 • Prosimy przygotować: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik oraz zarezerwować sobie czas
 • LINK do transmisji zostanie rozesłany najpóźniej 11.03.2021. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu. Nie trzeba instalować skomplikowanego oprogramowania, link będzie od razu aktywny.
 • Dla tych którzy się zapiszą a nie będą mogli uczestniczyć w transmisji na żywo, konferencje będą dostępne do odsłuchania w późniejszym czasie.

 


 

WAŻNE UWAGI:

 1. OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIĄ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY otrzymają automatycznego maila z danymi do przelewu. Jeżeli nie otrzymasz go do kilku godzin od zapisu są 2 opcje: został wpisany błędny adres mailowy lub skrzynka mailowa posiada blokadę przed wiadomościami automatycznymi. Prosimy wtedy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji.
 2. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku błędnie wpisanych danych osobowych. 
 3. Bardzo prosimy o sprawdzanie na skrzynce mailowej folderu SPAM, ponieważ maile mogą tam trafić. Jeżeli również tam nie będzie maila-prosimy o kontakt mailowy biuro@snepallotyni.pl.
 4. Jako biuro PSNE-NIE PRZESYŁAMY NA MAILA POTWIERDZENIA ZAKSIĘGOWANYCH WPŁAT.
 5. Prosimy, aby nie przesyłać linku do znajomych. Jest on przeznaczony tylko do użytku uczestników rekolekcji.