Kurs online GAMALIEL 03.05.21


Zapisy na kurs online GAMALIEL zostały zakończone!

 

 

 

Opis:

W czasach Jezusa Gamaliel był wielkim autorytetem w dziedzinie Słowa Bożego, uczył wielu jak je czytać i jak nim żyć. Jednym z jego najbardziej znanych uczniów jest Paweł Apostoł. Na tym kursie dowiesz się co jest istotą medytacji Słowa Bożego i poznasz metody rozmyślania nad Słowem Bożym. To wszystko po to, aby Słowo wprowadzane w czyn przemieniało Twoje życie. Kurs jest adresowany do wszystkich, którzy chcą głębiej modlić się Słowem Bożym. Kurs autorki Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

Prowadzi:  ks. Krzysztof Kralka SAC wraz z ekipą Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

ks. Krzysztof Kralka SAC – pallotyn, ewangelizator, rekolekcjonista i autor wielu książek. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 

 • Termin: 03 maj 2021
 • Zapisy do: 01 maj 2021
 • Czas trwania: poniedziałek 09.30 – ok. 21.30 – z przerwami
 • Orientacyjny plan kursu: 9.30 – wprowadzenie, 11.00 – pauza, 11.30 – konferencja + modlitwa, 13.00 – Przerwa obiadowa, 15.00 – konferencja + modlitwa, 16.30 – pauza, 17.00 – konferencja + modlitwa, 18.30 – pauza, 19.30 – konferencja + modlitwa, 21.30 – zakończenie
 • Ofiara na koszty organizacyjne: 25 zł
 • Jeżeli aspekty finansowe nie pozwalają na uczestnictwo w rekolekcjach, prosimy o taką wiadomość na biuro@snepallotyni.pl
 • Prosimy przygotować: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik oraz zarezerwować sobie czas
 • LINK do transmisji zostanie rozesłany najpóźniej 01.05.2021. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu. Nie trzeba instalować skomplikowanego oprogramowania, link będzie od razu aktywny.
 • Dla tych którzy się zapiszą a nie będą mogli uczestniczyć w transmisji na żywo, konferencje będą dostępne do odsłuchania w późniejszym czasie.

 


 

WAŻNE UWAGI:

 1. OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIĄ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY otrzymają automatycznego maila z danymi do przelewu. Jeżeli nie otrzymasz go do kilku godzin od zapisu są 2 opcje: został wpisany błędny adres mailowy lub skrzynka mailowa posiada blokadę przed wiadomościami automatycznymi. Prosimy wtedy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji.
 2. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku błędnie wpisanych danych osobowych. 
 3. Bardzo prosimy o sprawdzanie na skrzynce mailowej folderu SPAM, ponieważ maile mogą tam trafić. Jeżeli również tam nie będzie maila-prosimy o kontakt mailowy biuro@snepallotyni.pl lub pod numerem 694980190 lub 511 090 717
 4. Jako biuro PSNE-NIE PRZESYŁAMY NA MAILA POTWIERDZENIA ZAKSIĘGOWANYCH WPŁAT.
 5. Prosimy, aby nie przesyłać linku do znajomych. Jest on przeznaczony tylko do użytku uczestników rekolekcji.