Kurs MODLITWY WSTAWIENNICZEJ – ŁAZARZ w Dąbrowicy

Shape Image One
Shape Image One
Kurs MODLITWY WSTAWIENNICZEJ – ŁAZARZ w Dąbrowicy

W dniach 27-30.12.21 odbył się kurs MODLITWY WSTAWIENNICZEJ – ŁAZARZ, który prowadzilismy wraz ze SNE Wsopólnotą Św. Barnaby z Poznania. Wzrastaliśmy w teorii i praktyce modlitwy, a Bóg rozpalał nasze serca do wstawiennictwa. Poniżej kilka zdjęć z kursu oraz kilka świadectw uczestników:

  • Małgorzata: “​Przyjeżdżając na kurs miałam dużo wątpliwości, czy ta posługa jest dla mnie, czy się nadaję. Teraz wiem, że tak, że Pan właśnie mnie powołuje. Pokazał mi też, że mam zadbać o relację z Nim. Wtedy wątpliwości odejdą. Otrzymałam namaszczenie – gorące dłonie i dar współczującego serca. Inaczej patrzę teraz na piękno i wartość tej modlitwy, do której nie czułam się godna, aby ją prowadzić. Na pewno będę posługiwać tą modlitwą, jeśli tak zadecyduje nasza diakonia. Oto ja, poślij mnie. Dziękuje za wszystko.”
  • Tatiana: “​Obalił Pan w moim sercu wiele barier i przeszkód. Otworzył mnie na posługę wstawiennika. Pozwolił na głos wypowiadać słowa modlitwy, których bałam się wymawiać jako osoba niegodna. Obudził we mnie głód miłości, wiary, czułości i nadziei, nie w sensie zaspokojenia moich potrzeb, ale niesienia ich potrzebującym.”
  • Tomasz: “​Zostałem uwolniony duchowo i fizycznie. Pan wlał w moje serce pokój, podniósł na duchu. Przekonał, że moja obecność tu nie jest błędem, przypadkiem, lecz że chce mnie w tej posłudze i w wolności zaprasza, że będzie też do niej uzdalniał.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *