Kurs online MARIA MAGDALENA 18-20.02.22

Shape Image One
Shape Image One
Kurs online MARIA MAGDALENA 18-20.02.22

W dniach 18-20.02.22 odbył się kurs online MARIA MAGDALENA, który prowadziła kobieca ekipa PSNE. Dziękujemy Ani, Asi, Beacie, Gosi, Monice i Marcie za Waszą posługę i świadectwo, Mariuszowi za posługę techniczną, a Ks. Łukaszowi za posługę duszpasterską. Dzięki Waszej oddanej służbie ten czas był wyjątkowy. Dziękujemy naszym uczestniczkom, że łączyłyście się z nami – trwamy w modlitwie, by ten czas był dla Was owocny w kobiecej codzienności. Poniżej kilka zdjęć z posługi online oraz kilka komentarzy uczestniczek:

  • Alina: “​​Dziękuję za piękne słowa we wszystkich konferencjach, za ten piękny czas nam dany, dziękuję Ci Jezu, że mnie zaprosiłes na ten kurs, że ten czas był mi dany.”
  • Magda: “​​Dziękuję za ten czas. Wierzę, że Jezus uwolnłl mnie od mojego Ja. Oddałam mu wszystkie moje troski. Chwała Panu!”
  • Julita: “​​Dziękuję Wam bardzo gorąco, w sposób szczególny Marcie, która jest bliska mojemu sercu. Piękny czas, chwała Panu. Pan zaprosił mnie do tego kursu tak spontanicznie jak zawsze, Bóg jest wielki. Amen.”
  • Monika: “​​Dziękuję Wam wspaniałe Kobiety za ten piękny czas, za Wasze zaangażowanie w niesieniu Pana innym Kobietom. Z Panem Bogiem “
  • Katarzyna: “Dziękuję za ten błogosławiony czas, za wszystkie słowa które poruszyły moje serce w czasie konferencji. Bóg zapłać.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *