Kurs MARIA MAGDALENA 17-19.09.21 w Łomży


Zapisy na kurs MARIA MAGDALENA 17-19.09.21 w Łomży zostały zakończone!

Zapraszamy na kolejne otwarte terminy 8-10.10.21 we Włodawie, 15-17.10.21 w Lublinie, 15-17.10.21 w Łomży oraz 22-24.10.21 w Warszawie

 

 

Opis: Chcesz odkryć na nowo co to znaczy być kobietą? Chcesz dowiedzieć się, co o tym myśli Bóg? Na kursie „Maria Magdalena” nie tylko ucieszysz się swoją kobiecością, ale i dowiesz się, jak to powołanie realizować na co dzień!  (Kurs autorski: SNE Zacheusz)

Treści są bardzo uniwersalne. Kurs przeznaczony dla kobiet w każdym wieku (18+) i powołaniu stanowym.

 • Termin: 17-19 września 2021
 • Zapisy: do wyczerpania miejsc
 • Początek: w piątek o godz. 18:00 (kolacja), od godz. 17:00 rejestracja uczestniczek
 • Zakończenie: w niedzielę ok. godz. 14:00
 • Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 220 PLN (cena z noclegiem i wyżywieniem)
 • Zaliczka: 100 PLN przy zapisie (w przypadku rezygnacji uczestniczki z kursu zaliczka nie jest zwracana), pozostałą kwotę (120 zł) należy uiścić w dniu rozpoczęcia kursu w recepcji. UWAGA: Dane do przelewu zostaną przesłane w wiadomości zwrotnej po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Prosimy o uważne wpisywanie adresu mailowego oraz sprawdzenie folderu SPAM w przypadku braku wiadomości.
 • Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik, obuwie zamienne oraz ulubione perfumy.
 • Miejsce: Łomża, Wyższe Seminarium Duchowne (Plac Papieża Jana Pawła II Nr 1; brama wjazdowa od ul. Polowej)

 

****************

KILKA ŚWIADECTW Z POPRZEDNICH EDYCJI:

 • (Magda, 25 lat) Na kursie „Maria Magdalena” Pan Jezus ukazał mi prawdę o mnie. Pozwolił mi nazwać konkretnie wszystkie słabości, a w szczególności niezdrowy perfekcjonizm, który stosowałam w swojej pracy i domu, niszcząc przy tym własne zdrowie ciągłym poddenerwowaniem, ale też ludzi mnie otaczających, którym nie dawałam przestrzeni do działania – twierdząc, że „mi wyjdzie to lepiej”. Jezus dotykał również wielu innych sfer, których nie sposób jest już ująć, ale dzięki wypowiadanym przez kobiety głoszące treściom i świadectwom – zaprosił do konkretnej decyzji modlitwy, oddania Mu nawet „kilku minut” na początek. Po to, by później zasmakować bardziej Jego Słowa. Niezwykły czas, niezwykłe KOBIETY! Chwała Mu za to!
 • (Ewa, 48 lat) Ten kurs wlał w moje serce pokój i przekonanie, że tak jak patrzy na mnie Bóg-mój Stwórca, to jest moim powołaniem. Być kobietą, to być darem dla innych, ale tylko tak jak zamierzył Pan, nie tak jak widzą to moi znajomi i świat. To służba z miłością i modlitwą w wypełnianiu mojego powołania jako żony, matki, pracownika, siostry, koleżanki i przyjaciółki. Swoją Bożą kobiecością mam wpływ na innych.
 • (Iza, 21 lat) W czasie tego kursu Pan Bóg odnowił we mnie tożsamość córki Króla. Pokazał mi na nowo, że to w Nim mam swoją wartość. Szczególnie dotknęło mnie to, jak Pan Bóg uświadomił mi, że On jest ze mną przez cały czas i nigdy nie jestem sama. Mogłam dostrzec swoje piękno w Panu i po raz pierwszy naprawdę zachwycić się sobą i tym jak zostałam stworzona przez Pana i w jaki sposób On mnie prowadzi.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej świadectw —> kliknij tutaj.


UWAGA:

 • Uczestniczka zobowiązana jest do poinformowania PSNE, jeśli na 14 dni przed rozpoczęciem kursu będzie mieć pozytywny wynik na COVID-19 lub kontakt z osobą zarażoną koronawirusem.