Rekolekcje ŻYJ W MOCY EWANGELII 20-22.01.23 – ONLINE

246 students

O kursie

W dalszym ciągu zachęcamy do odsłuchania re-transmisji bardzo wartościowych rekolekcji, które odbyły się w dniach 20-22.01.23 

Święty Paweł w Liście do Rzymian napisał, że „Ewangelia jest mocą Bożą ku zbawieniu dla każdego wierzącego” (Rz 1, 16). Wielu ludzi czytało i poznało Ewangelię. Jednak znać ją, a żyć według niej – to dwie zupełnie różne sprawy! Zadaniem chrześcijan jest przyjęcie tej mocy, która nie tylko przemienia nasze życie, ale również otwiera je na życie Boże. W czasie tych rekolekcji będziemy przyglądać się mocy Ewangelii jako Dobrej Nowiny o ratunku w Jezusie Chrystusie. Będziemy zagłębiać się w styl życia, który proponuje nam Jezus po to, aby każdy z nas mógł zejść w całą moc Ewangelii. Będziemy weryfikować nasze życie i nasze myślenie w świetle konkretnej Jezusowej recepty na Boże życie. Jeżeli pragniesz skonfrontować swoje życie z Ewangelią i odkryć drogę pozwalającą żyć jej mocą, to te rekolekcje są szczególnie dla Ciebie!

W trakcie tych rekolekcji będziemy poruszać następujące tematy:

➡ Zobaczymy styl życia Jezusa, który zostaje nam dany przez Boga Ojca, aby każdy człowiek odkrył do jakiego przeżywania codzienności zaprasza Bóg.
➡ Będziemy przyglądać się Jezusowej jedności z Ojcem, aby zrozumieć jaka moc wypływa z poddania się woli Bożej.
➡ Będziemy podejmować decyzje zaufania Bogu, aby tak jak Jezus być pewnym, że bez względu na to co będzie się z nami działo, Bóg będzie zwyciężał!
➡ Będziemy zapraszani do oddania życia na służbę zbawczej działalności Boga tak, aby to wszystko kim jesteśmy, co nas w stanowi, a zwłaszcza cała nasza historia życia została oddana Bogu, jako Jego narzędzie zbawcze.
________
Prowadzi:
Ks. Krzysztof Kralka SAC – więcej informacji o prowadzących znajduje się w zakładce EKIPA.

 

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Termin: 20-22 stycznia 2023
 • Czas trwania: piątek 19.30 – 21.30, sobota 10.00 – ok. 20.00, niedziela 10.00 – ok. 12:30 – z przerwami
 • Ofiara na koszty organizacyjne: 50 PLN
 • Rekolekcje online: dostęp do treści za pośrednictwem platformy kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY. Nie rozsyłamy osobnych linków. W przypadku korzystania z nowej platformy kursowej PSNE po raz pierwszy, należy utworzyć nowe konto użytkownika w trakcie zapisów.
 • Konferencje będą do dostępne do odsłuchania również w późniejszym czasie
 • UWAGA: Istnieje możliwość uczestniczenia w rekolekcjach w formie STACJONARNEJ. Aby zapisać się na rekolekcje w formie stacjonarnej należy kliknąć poniższy link:

       REKOELKECJE ŻYJ W MOCY EWANGELII 20-22.01.23 – STACJONARNIE

   

  Zobacz więcej

  Zawartość kursu

  Wprowadzenie

  • Informacje organizacyjne

  CZĘŚĆ I

  CZĘŚĆ II

  CZĘŚĆ III

  CZĘŚĆ IV

  Świadectwo

  Podziękowanie za udział w rekolekcjach

  Brak świadectw

  • Czas trwania kursu 3 dni
  • Data 20 - 22 Sty 2023