Rekolekcje online ŻYJ W MOCY EWANGELII

17 students

O kursie

Święty Paweł w Liście do Rzymian napisał, że „Ewangelia jest mocą Bożą ku zbawieniu dla każdego wierzącego” (Rz 1, 16). Wielu ludzi czytało i poznało Ewangelię. Jednak znać ją, a żyć według niej – to dwie zupełnie różne sprawy! Zadaniem chrześcijan jest przyjęcie tej mocy, która nie tylko przemienia nasze życie, ale również otwiera je na życie Boże. W czasie tych rekolekcji będziemy przyglądać się mocy Ewangelii jako Dobrej Nowiny o ratunku w Jezusie Chrystusie. Będziemy zagłębiać się w styl życia, który proponuje nam Jezus po to, aby każdy z nas mógł zejść w całą moc Ewangelii. Będziemy weryfikować nasze życie i nasze myślenie w świetle konkretnej Jezusowej recepty na Boże życie. Jeżeli pragniesz skonfrontować swoje życie z Ewangelią i odkryć drogę pozwalającą żyć jej mocą, to ta re-transmisja rekolekcji jest szczególnie dla Ciebie!

W trakcie tych rekolekcji będziemy poruszać następujące tematy:

➡ Zobaczymy styl życia Jezusa, który zostaje nam dany przez Boga Ojca, aby każdy człowiek odkrył do jakiego przeżywania codzienności zaprasza Bóg.
➡ Będziemy przyglądać się Jezusowej jedności z Ojcem, aby zrozumieć jaka moc wypływa z poddania się woli Bożej.
➡ Będziemy podejmować decyzje zaufania Bogu, aby tak jak Jezus być pewnym, że bez względu na to co będzie się z nami działo, Bóg będzie zwyciężał!
➡ Będziemy zapraszani do oddania życia na służbę zbawczej działalności Boga tak, aby to wszystko kim jesteśmy, co nas w stanowi, a zwłaszcza cała nasza historia życia została oddana Bogu, jako Jego narzędzie zbawcze.
________
Prowadzi:
Ks. Krzysztof Kralka SAC – więcej informacji o prowadzących znajduje się w zakładce EKIPA.

 

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Treści: 6 konferencji, modlitwy uwielbienia
 • Czas trwania rekolekcji : ok. 9,5 godzin nagrań, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie i we własnym tempie. Konferencje będą dostępne cały czas.
 • Rekolekcje online re-transmisja: treści udostępnianie są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie. Nie rozsyłamy osobnych linków.
 • Koszt: 50 PLN

Zobacz więcej

Zawartość kursu

Wprowadzenie

 • Informacje organizacyjne

Część I

Część II

Część III

Część IV

Część V

Część VI

Świadectwo

Ks. Krzysztof Kralka SAC

Pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Autor wielu książek ewangelizacyjnych i formacyjnych. Od lat zaangażowany w formację formatorów i ewangelizatorów.

 • Jolanta, 53 lata

  Pan Bóg poprzez te rekolekcje, pokazał mi, że nie jestem sama, że nie jestem sierotą i nie muszę żyć duchem sieroctwa tego świata. Pokazał mi też, że nie muszę martwić się o swoją przyszłość ani wracać do przeszłości, bo tego już nie ma, jest tu i teraz. Pokazał mi też, że zbawienie mam za darmo, bo Jezus za darmo umarł na krzyżu za mnie, że Jego Miłość mam za darmo, wystarczy tylko wziąć  i chwytać moimi pustymi rękoma to co On daje, że jestem Jego umiłowaną córką. Dlatego chwytam się mocno Bożego Słowa i chce żyć w pełni i obfitości, nie jako niewolnik ale wolna, jako umiłowana córka, bo ku wolności wyswobodził mnie Chrystus, bo w Nim mam pełne życie, każdego dnia na nowo. Chwała Panu.

 • Magdalena, 32 lata

  Rekolekcje które zmieniają wszystko… Zastanawiam się dlaczego o wielu rzeczach dowiaduję się dopiero teraz. Synostwo, królestwo Boże coś tam słyszało się w kościele, a tu konkretnie i dosadnie. Przez wiele lat trudno było mi zaakceptować i pokochać siebie i wiele razy słyszałam ze Bóg mnie kocha, ale jakoś trudno było mi w to uwierzyć. Rekolekcje uświadomiły mi wiele spraw i pokazały na jakie akcenty zwracać uwagę i co tak naprawdę mówi Jezus. Druga rzecz to uwielbienie, na tych spotkaniach najbardziej dotknęło mnie uwielbienie Pana Boga, gdzie w mojej modlitwie pojawiało się bardzo rzadko. Podczas modlitwy o uzdrowienie doświadczyłam mocy miłości i pokoju. Mam nerwice lękowa i często denerwuję się, a teraz czuję się wyciszona i taka napełniona! Kolejna rzecz poruszona na rekolekcjach to emocje i odczucia, które mogą deformować doświadczenie wiary. Bardzo polecam te rekolekcje, które uświadomiły mi wiele rzeczy i pozwoliły żyć w mocy Ewangelii. Chwała Panu!!!

 • Barbara

  Rekolekcje, które stały się przełomem w mojej wierze, które dały nowa perspektywę, które rozpaliły moją wiarę, zbudowały na nowo. Jestem mamą dwóch synów z niepełnosprawnością, do tej pory myślałam że skoro uzdrowienie nie przychodzi albo przychodzi nie w takim stopniu jak bym tego oczekiwała to pewnie taka moja droga ku zbawieniu, teraz jest ciężko ale później w niebie doznam tej obfitości i obietnice się dokonają. Dowiedziałam się że Ewangelia nie jest na czas nieba, jest na tu i teraz, że będąc zakorzeniona w miłości Boga, świadoma tożsamości dziecka Bożego i swojego dziedzictwa mogę już teraz doświadczać obfitości i zbawienia czyli ratunku od Boga. Łaska uzdrowienia dawno została mi dana, teraz już dziękczynienie i chwała i życie w mentalności córki Boga. Porzucenie ducha sieroctwa i budowanie wiary w oparciu o Słowo Boże, a nie o własne doświadczenia, braki, emocje. To wielki przełom w moim życiu. Dziękuję

 • Ewa, 39 lat

  To kurs, dzięki któremu spojrzałam na samą siebie w zupełnie inny sposób. Uświadomił mi czym naprawdę (tak realnie) jest Królestwo Boże i dokładnie wytyczył drogę, którą powinnam do niego dążyć.
  To kurs, który całkowicie wykoleił większość moich przekonań. Coś niesamowitego!
  Każdy, dosłownie każdy powinien tego posłuchać…
  Chwała Panu !

 • Ofiara za koszty organizacyjne
  50.00
 • Dyrektor kursu Ks. Krzysztof Kralka SAC
 • Czas trwania kursu 9 godzin
 • Typ kursu Re-transmisje