Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – V spotkanie 15.02.23

11 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, które będą odbywać się raz w miesiącu od października 2022 do czerwca 2023 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. Będzie to wspaniała okazja, by ucieszyć się swoją kobiecością i spędzić ten wieczór w sposób wyjątkowy! Chcesz doświadczyć jak to jest mieć chwilę tylko dla siebie? Tego wieczoru będziesz mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo w kobiecym gronie przy kawie i deserze. Zaproszeni goście wprowadzą nas w temat spotkania, a poprowadzony warsztat pozwoli pracować nad sobą i skonfrontować swoje życie z prezentowanym zagadnieniem. Czekamy na Ciebie!

Temat V-go spotkania: “ONA Z WENUS, ON Z MARSA?” –Zrozumieć ją, pokochać jego – czyli o różnicach damsko-męskich. Nie da się ukryć, że mężczyźni i kobiety różnią się od siebie. Co nas dzieli? A co nas łączy? Jak wykorzystać świadomość dzielących nas różnic, by zbudować harmonijną relację w domu oraz dobrą współpracę w miejscu pracy. Jedno jest pewne – poznanie i zrozumienie różnic między płciami powinno ułatwić porozumiewanie się mężczyzn z kobietami i załagodzić odwieczne problemy. Zatem czas, by wejść w dojrzałą samoświadomość!

Spotkanie poprowadzi ANNA MAŃKOWSKAszczęśliwa kobieta, która jest psychoterapeutą oraz specjalistą psychoterapii uzależnień. Kocha muzykę i morze. Od pewnego czasu rozwijająca umiejętności sportowe. W życiu codziennym ceni chwile spokoju przy dobrej kawie i rozmowie.

 • Termin: 15 lutego 2023 godz. 19:00
 • Czas trwania: 19:00 – 21:00
 • Miejsce: Lublin, Centrum Formacji PSNE, Aleja Warszawska 31 przy Parafii Wieczerzy Pańskiej (wejście obok zakrystii lub od tyłu kościoła, schodami na samą górę)
 • Koszty uczestnictwa: 40 PLN (zawiera:  kawa / herbata, deser,  materiały dydaktyczne, koszty organizacyjne)
 • Zapisy: do wyczerpania miejsc. Każde kolejne spotkanie wymaga osobnej rejestracji. Zapisy na kolejne spotkania już wkrótce.  Nie jest wymagane uczestnictwo we wszystkich spotkaniach cyklu.
 • UWAGA: Istnieje możliwość uczestnictwa w spotkaniu za pośrednictwem transmisji online. Aby zapisać się na uczestnictwo w trybie online należy kliknąć w poniższy link:

   V SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM 15.02.23 – ONLINE

  _______

  Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce,

    

    Zobacz więcej

    Zawartość kursu

    Wprowadzenie

    • Informacje organizacyjne

    Brak świadectw

    • Czas trwania kursu 2 godziny
    • Data 15 Lut 2023
    • Miejsce Lublin