Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – V spotkanie 15.02.23 – ONLINE

15 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, które będą odbywać się raz w miesiącu od października 2022 do czerwca 2023 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie połączone z transmisją online. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. Będzie to wspaniała okazja, by ucieszyć się swoją kobiecością i spędzić ten wieczór w sposób wyjątkowy!  Zaproszeni goście wprowadzą nas w temat spotkania, a poprowadzony warsztat pozwoli pracować nad sobą i skonfrontować swoje życie z prezentowanym zagadnieniem. Czekamy na Ciebie!

Temat V-go spotkania: “ONA Z WENUS, ON Z MARSA?” –Zrozumieć ją, pokochać jego – czyli o różnicach damsko-męskich. Nie da się ukryć, że mężczyźni i kobiety różnią się od siebie. Co nas dzieli? A co nas łączy? Jak wykorzystać świadomość dzielących nas różnic, by zbudować harmonijną relację w domu oraz dobrą współpracę w miejscu pracy. Jedno jest pewne – poznanie i zrozumienie różnic między płciami powinno ułatwić porozumiewanie się mężczyzn z kobietami i załagodzić odwieczne problemy. Zatem czas, by wejść w dojrzałą samoświadomość!

Spotkanie poprowadzi ANNA MAŃKOWSKAszczęśliwa kobieta, która jest psychoterapeutą oraz specjalistą psychoterapii uzależnień. Kocha muzykę i morze. Od pewnego czasu rozwijająca umiejętności sportowe. W życiu codziennym ceni chwile spokoju przy dobrej kawie i rozmowie.

 • Termin: 15 lutego 2023 godz. 19:30
 • Czas trwania: 19:30 – 21:00
 • Spotkanie online: dostęp do treści za pośrednictwem platformy kursowej PSNE w panelu użytkownika. Nie rozsyłamy osobnych linków. Treści będą dostępne do odsłuchania również w późniejszym  czasie.
 • Ofiara na koszty organizacyjne: 30 PLN 
 • Zapisy: Każde kolejne spotkanie wymaga osobnej rejestracji. Zapisy na kolejne spotkania już wkrótce.  Nie jest wymagane uczestnictwo we wszystkich spotkaniach cyklu.
 • UWAGA: Istnieje możliwość uczestnictwa w spotkaniu stacjonarnie w Lublinie. Aby zapisać się na uczestnictwo w trybie stacjonarnym należy kliknąć w poniższy link:

V SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM 15.02.23 – STACJONARNIE W LUBLINIE

_______

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce,

   

   Zobacz więcej

   Zawartość kursu

   Wprowadzenie

   • Informacje organizacyjne

   Konferencja

   Świadectwo

   Podziękowanie

   Brak świadectw

   • Czas trwania kursu 2 godziny
   • Data 15 Lut 2023