Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – JAK POKOCHAĆ SWÓJ CYKL

3 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na re-transmisję II sezonu cyklu spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. 

———–

Temat II-go spotkania:  „JAK POKOCHAĆ SWÓJ CYKL?”

Każda kobieta, każdego dnia, otrzymuje sygnały od swojego ciała, które mówią o jej stanie zdrowia i które mogą pomóc lepiej zrozumieć siebie, dopadające ją emocje i nastrój. Jak rozpoznawać te sygnały? Jak żyć w zgodzie ze swoją cyklicznością? O tym porozmawiamy na najbliższym spotkaniu KOBIETY KOBIETOM. Dowiesz się: jak działa twój cykl i co jest oznaką zdrowia, a co powinno Cię zaniepokoić? Dlaczego NPR to fantastyczne narzędzie dla kobiet z nieregularnymi cyklami? Poćwiczysz w praktyce jak rozróżniać rodzaje śluzu szyjkowego i co to oznacza w praktyce?

Spotkanie poprowadzi psycholog Małgorzata Szwajewska – więcej informacji w zakładce EKIPA.

 • Czas trwania : ok. 2h, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie.  Konferencja będzie dostępna cały czas.
 • Re-transmisja online: treści udostępnianie są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie. Nie rozsyłamy osobnych linków.
 • Koszt: 40 PLN 

       _______

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce, Marta Skóra

   

   

   Zobacz więcej

   Zawartość kursu

   Wprowadzenie

   • Informacje organizacyjne
    00:00

   Spotkanie

   Świadectwo

   Podziękowanie

   Małgorzata Szwajewska

   Kilka lat temu zachwyciłam się tym, co daje nam – kobietom – samoobserwacja cyklu czyli powszechnie zwane (i niesłusznie wyśmiewane!) metody NPR. Tym zachwytem oraz konkretną wiedzą nt. kobiecych cykli i sposobu ich obserwacji oraz diagnostyki, dzielę się z innymi kobietami prowadząc kursy i konsultacje. Jestem dyplomowanym nauczycielem metody prof. Rotzera. Nieustannie poszerzam swoje kompetencje z zakresu kobiecej fizjologii i płodności, piszę artykuły i angażuję się w działania popularyzujące Naturalne Metody
   Rozpoznawania Płodności. Mnie NPR pomogło bardziej pokochać samą siebie, mam nadzieję, że Tobie też w tym pomoże!

   Brak świadectw

   • Ofiara za koszty organizacyjne
    40.00
   • Dyrektor kursu Małgorzata Szwajewska
   • Czas trwania kursu 2 godziny
   • Typ kursu Re-transmisje