Kurs Nowe Życie


Zapraszamy na najbliższy kurs Nowe Życie !

Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie – życie dziecka Bożego i dziedzica Jego Królestwa, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie! Będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem i Kościołem.

Świadectwa:

„Nowe Życie” był dla mnie darem, prezentem od Boga. Po przeżytym wcześniej Seminarium Odnowy Wiary, po nawróceniu, „wróciłam” do życia i z każdym miesiącem „usychałam”, traciłam to czym napełnił mnie Bóg. Czas kursu to czas powrotu, wzmocnienia, napełnienia, umocnienia. Bóg powiedział mi „Nic się nie zmieniło” „Jestem” „Kocham Cię „ całą, taką jaką jesteś. Oddałem za Ciebie życie. Jestem Twoim Zbawicielem. Trwaj codziennie, nieustannie. Oddaj mi wszystkie przestrzenie twojego życia, a ja je przemienię. Jeśli będziesz trwała nieustannie, świat Cię nie pochłonie. Słuchaj mojego Słowa, żyj nim a Ja będę z Tobą. Teraz moja słucha gałąź „wypuszcza” pąki.
Chwała Panu
Ela, 49 lat

Dzięki kursowi „Nowe Życie” odkryłam, że Jezus kocha mnie zawsze, mimo wszystko, że każdego dnia chce mi dać prezent, za darmo tylko ja muszę go przyjąć! Najważniejsze w moim momencie życia jest też odkrycie, że nie jestem pomyłką! W ciągu tych kilku dni stoczyłam wiele walk, ale w dzień ostatni obudziłam się ze słowami psalmu:
„Pan jest moim pasterzem, niczego mi nie braknie
Na niwach zielonych pasie mnie, nad wody spokojne prowadzi mnie”
Dziś zaczęło do mnie docierać co te i wszystkie inne słowa chcą mi uświadomić:
„Jezus jest moją jedyną drogą, muszę mu zaufać !”
Chwała Panu
Marzena, 32 lat

Boże tak bardzo dziękuje Ci, że przekonałeś moje serce, że jestem dla Ciebie najważniejsza. Pomimo tego, że nie wszystko potrafię ogarnąć swoim umysłem, to serce głęboko czuje Twoją obecność. Do tej pory czułam się zawsze niegodna Ciebie, wiedziałam, że nigdy na Ciebie nie zasłużę. Teraz wiem, że nie muszę zasługiwać na Ciebie(bo i tak nie dam rady tego zrobić). To Ty pierwszy mnie wybrałeś i ukochałeś, bezwarunkową miłością i pragniesz tylko abym pozwoliła się kochać. Maryjo, mamusiu moja pomóż mi coraz bardziej otwierać się na MIŁOŚĆ, na Jezusa. Chcę i gorąco pragnę by był moim biciem serca, moim tchnieniem na zawsze.
Chwała Panu
Ewa, 37 lat

Rekolekcje były dla mnie czasem podejmowania trudnych decyzji w moim życiu, decyzji zerwania z grzechem i odrodzenia się na nowo w Jezusie.
Teraz już wiem, że mogę zaufać Panu Bogu w każdej sferze mojego życia.
JEZU UFAM TOBIE
Kasia, 30 lat

Wielka radość, miłość i pokój to to czego doświadczyłam. Wielki Bóg Ojciec, mój Tatuś kochany otworzył mi oczy na to, że jestem kochana, że akceptuje mnie taką jaka jestem, że pomimo moich wad, grzechów i pomimo tego że siebie nie akceptowałam On mnie kocha, bo jestem Jego ukochaną córeczką, dziedziczką Królestwa Niebieskiego.
Chwała Panu
Kasia, 37 lat

Dziękuję Panu Bogu w Trójcy Jedynemu, że dał mi możliwość uczestniczenia w tym Kursie. Głoszone nauki i świadectwa ugruntowały moją świadomość religijną. Zrozumiałem, że bez Pana Boga nic nie dzieje się w moim życiu, że Pan Jezus umarł za moje grzechy na Krzyżu. Zrozumiałem jakie błędy i grzechy popełniłem i popełniam . One oddalają mnie od Niego, a to mnie zniewala i przeszkadza w życiu w jedności z Bogiem. Zrozumiałem też, gdzie jest ratunek. Jezus Chrystus jest dla mnie kołem ratunkowym, to ON ucisza wszystkie burze jakie pojawiają się w moim życiu. Wiem, że zmienię priorytety mojego życia i co, a raczej Kto jest dla mnie najważniejszy. To ON powołał mnie do Seminarium Odnowy Wiary i do życia we wspólnocie. Moje nawrócenie stało się faktem i w dalszym ciągu trwa. Mój Pan Jezus Chrystus jest wielki a Jego Łaski przychodzą do mnie w najbardziej nieoczekiwanym momencie. To co przeżyłem jest wspaniałe. A Duch Święty niech mnie prowadzi aż do Jezusa Chrystusa.
Chwała Panu
Jan, 51 lat

Mój prezent od Boga to zrozumienie darmowej miłości. Z wielkim trudem pojęłam to, że ja jestem w centrum myśli Boga. Teraz wiem, że nawrócenie się nawet 77 razy na dzień nie jest złe, ale jeśli jest taka potrzeba to nawet bardzo dobre. Mogę moim problemom powiedzieć, że mam wielkiego Boga, a nie Bogu, że mam wielki problem. Największym prezentem jest Jezus- mój JEDYNY ZBAWICIEL. Dostałam też taką dużą moc Ducha Świętego. Dziękuję Mu za wszystko.
Chwała Panu
Ola, 17 lat

Na kursie “Nowe Życie” otrzymałam dar od Jezusa, dar oczyszczenia poprzez łzy i dar przebaczenia. Przebaczyłam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili i przebaczyłam Bogu, za to, że zabrał mi tatę pomimo tego, że bardzo Go prosiłam o życie dla niego. Byłam wtedy dzieckiem i zawsze winiłam siebie za śmierć taty.
Chwała Panu
Bożena, 43 lat

Największym i najpiękniejszym wydarzeniem na tym kursie było doświadczenie Bożej Miłości. Nauczanie o niej było w piątek a ja zrozumiałam to dopiero w sobotę. Do tej pory nie potrafiłam przyjąć Jego Miłości, bo nie mogłam uwierzyć w to, że ktoś tak potężny jak Bóg może kochać mnie ZA DARMO, jeśli nawet ja sama patrząc w lustro widzę… no cóż, siebie. Wychodzę z tego kursu pełna nadziei na to, że zmienię myślenie o samej sobie i w końcu będę mogła się cieszyć szczęściem Dziecka Bożego.
Chwała Panu
Ola, 17 lat

Kurs “Nowe Życie” otworzył mi serce i oczy na to jak Bóg mnie kocha. Pokazał mi, że pomimo moich grzechów, upadków i czasami złego wyobrażenia o sobie jestem cenna dla Boga, że mnie kocha pomimo wszystko. Pokazał mi, że Bóg mnie chce z całą moją “patologią”.
Chwała Panu
Agnieszka, 26 lat