Seminarium online SZCZĘŚLIWY? POWOŁANY! 22.01-19.02.24

12 students

O kursie

Powołany? To nie dla mnie, przecież ja nie będę księdzem! Powołana? Nie wybieram się do zakonu, to raczej mnie nie dotyczy! Często o powołaniu myślimy w kategoriach życiowego zadania – bycia księdzem, siostrą, zakonnikiem, ale to nie do końca prawda! Powołanie to przede wszystkim zaproszenie do szczęścia, a przecież szczęśliwi chcemy być wszyscy. Powołanie, to radosna służba w swoim małżeństwie, powołanie to codzienne stawanie się bliższym Jezusowi, a to dotyczy już nas wszystkich! Zatem to zaproszenie jest dla Ciebie! Zrób coś dla swojego serca i rozpal je głoszeniem zaproszenia do szczęścia – to tak niewiele, a sporo może zmienić. Odwagi! Jezus czeka na Ciebie już dzisiaj!

Zapraszamy zarówno mężczyzn jak i kobiety na cykl 5 konferencji online SZCZĘŚLIWY? POWOŁANY!  To seminarium o odkrywaniu swojego powołania, bez względu na to czy myślę o małżeństwie, kapłaństwie, życiu zakonnym, czy też żyję samotnie.

 

I SPOTKANIE 22.01.24 –  Powołanie do szczególnej bliskości z Bogiem

II SPOTKANIE 29.01.24 –   Powołanie do małżeństwa

III SPOTKANIE 05.02.24 –  Powołanie do kapłaństwa

IV SPOTKANIE 12.02.24 –  Powołanie do życia zakonnego

V SPOTKANIE 19.02.24 – Powołanie do samotności

 

Prowadzi: Ks. Marcin Przywara SAC – więcej informacji w zakładce EKIPA

Seminarium można rozpocząć w dowolnym czasie i przeżywać we własnym tempie. Konferencje będą dostępne do odsłuchania również w późniejszym czasie.

________

Seminarium przeznaczone jest dla osób po 16 roku życia.

 • Czas trwania: Konferencje on-line będą udostępniane co tydzień w poniedziałki o godz. 19:00 w okresie od 22 stycznia do 19 lutego 2024. Konferencje będą dostępne do odsłuchania również w późniejszym czasie.
 • Treść każdego spotkania: konferencja.
 • Dostęp do seminarium:  treści udostępniane będą na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika w zakładce MOJE KURSY, bezpośrednio po zapisaniu się. Nie rozsyłamy osobnych linków.
 • Seminarium można przeżywać w dowolnym czasie po dacie premiery oraz we własnym tempie. Konferencje będą dostępne cały czas.
 • Koszty uczestnictwa: 60 PLN

   Zobacz więcej

   Zawartość kursu

   Wprowadzenie

   • Informacje organizacyjne
    00:00

   TYDZIEŃ I

   TYDZIEŃ II

   TYDZIEŃ III

   TYDZIEŃ IV

   TYDZIEŃ V

   Świadectwo

   Brak świadectw

   Podgląd kursu
   • Czas trwania kursu 5 tygodni
   • Data 22 Sty - 19 Lut 2024