Seminarium online KŁAMSTWA, KTÓRYMI ŻYJĄ KOBIETY I PRAWDA, KTÓRA NAS WYZWALA 01.03-05.04.24

87 students

O kursie

Każda z nas jest jak Ewa – na różnych etapach życia pozwoliłyśmy się oszukać, uwierzyłyśmy w kłamstwo, co więcej przyjęłyśmy je jako „normę” swojego życia. W czasie Wielkiego Postu Bóg chce wyprowadzić Cię na pustynię Twojego serca i mówić do Twojej głębi. Podróż, w którą wyruszysz prawdopodobnie nie będzie łatwa. Rozpoznanie i wykorzenienie kłamstw, które narzucają Ci pęta może być trudne i bolesne… Pamiętaj, że mamy Dobrego Pasterza, który Cię kocha, który oddał za Ciebie swoje życie, byś była wolna (Ga 5,1). Przyjdź do Niego w Twoim utrudzeniu i obciążeniu, by mógł Cię pokrzepić (Mt 11,28), by Prawda mogła wyzwolić Cię z pęt kłamstw! Obfite życie w łasce Boga, radość zmartwychwstania i uwielbienie na ustach jest dla Ciebie!

Zapraszamy KOBIETY na cykl 6 konferencji online. Terminy spotkań (konferencje będą publikowane w piątki – do odsłuchania także w innym dogodnym dla siebie terminie):

I SPOTKANIE 01.03.24 – Kłamstwa o Bogu

II SPOTKANIE 08.03.24 – Kłamstwa o grzechu

III SPOTKANIE 15.03.24 – Kłamstwa o sobie

IV SPOTKANIE 22.03.24 – Kłamstwa o małżeństwie i dzieciach

V SPOTKANIE 29.03.24 – Kłamstwa o życiu

VI SPOTKANIE 05.04.24 – Uwolniona, by uwielbiać

 

Prowadzi: Marta Mendrek, Iza Kostro– więcej informacji w zakładce EKIPA

Seminarium można rozpocząć w dowolnym czasie i przeżywać we własnym tempie. Konferencje będą dostępne do odsłuchania również w późniejszym czasie.

________

Seminarium przeznaczone jest dla osób po 18 roku życia.

 • Czas trwania: Konferencje on-line będą udostępniane co tydzień w piątki o godz. 19:00 w okresie od 1 marca do 5 kwietnia 2024.
 • Treść każdego spotkania: konferencja.
 • Dostęp do seminarium:  treści udostępniane będą na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika w zakładce MOJE KURSY, bezpośrednio po zapisaniu się. Nie rozsyłamy osobnych linków.
 • Seminarium można przeżywać w dowolnym czasie po dacie premiery oraz we własnym tempie. Konferencje będą dostępne cały czas.
 • Koszt uczestnictwa: 70 PLN

   Zobacz więcej

   Zawartość kursu

   Wprowadzenie

   • Informacje organizacyjne
    00:00

   TYDZIEŃ I

   TYDZIEŃ II

   TYDZIEŃ III

   TYDZIEŃ IV

   TYDZIEŃ V

   TYDZIEŃ VI

   Świadectwo

   Brak świadectw

   • Czas trwania kursu 6 tygodni
   • Data 01 Mar - 05 Kwi 2024