Seminarium online 7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH

0 students

O kursie

Rzeczywistość grzechu doświadczamy każdego dnia. Cały czas toczy się walka o nasze serce, o nasze zbawienie. Świadomość tego nie wystarczy. Trzeba podjąć konkretne kroki wiary, współpracować z łaską i być z Bogiem. Dlatego trzeba stanąć do walki o nasze życie — o życie wieczne, do którego każdy z nas jest osobiście zaproszony przez kochającego nas, aż do szaleństwa krzyża, Boga. Podejmij wyzwanie — zawróć z drogi przekleństwa grzechu, a wejdź na drogę Bożych błogosławieństw. Niech czas wspólnego rozważania Słowa Bożego w ramach spotkań „7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH” będzie dla Ciebie czasem wyzwolenia i powrotu do źródeł Bożej miłości i miłosierdzia. Pamiętaj, że Jezus już pokonał Twój grzech. Czas na Twój krok. Stań u boku Mistrza i daj się poprowadzić ku zwycięstwu!

Seminarium będzie prowadzone na podstawie podręcznika “7 grzechów głównych” i obejmuje 9 konferencji online co tydzień wraz z charyzmatyczną modlitwą uwielbienia. Przez cały tydzień uczestnik jest zaproszony do rozważania jednego rozdziału podręcznika, a podczas konferencji usłyszy jak tym słowem żyć i wprowadzać je w czyn.

Seminarium można rozpocząć w dowolnym czasie i przeżywać we własnym tempie. Konferencje będą dostępne do odsłuchania również w późniejszym czasie.

TEMATYKA:

Tydzień 1 – Wprowadzenie – zobacz, oceń, działaj
Tydzień 2 – Pycha
Tydzień 3 – Chciwość
Tydzień 4 – Nieczystość
Tydzień 5 – Zazdrość
Tydzień 6 – Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu
Tydzień 7 – Gniew
Tydzień 8 – Lenistwo
Tydzień 9 – Wada główna

Prowadzi: Ks. Krzysztof Kralka SAC

Seminarium przeznaczone jest dla osób pełnoletnich.

 • Czas trwania: konferencje on-line będą udostępniane co tydzień przez 9 tygodni
 • Treści każdego spotkania: duchowa konferencja oraz charyzmatyczna modlitwa uwielbienia, praca z podręcznikiem formacyjnym.
 • Dostęp do seminarium:  treści udostępniane będą na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika w zakładce MOJE KURSY, bezpośrednio po zapisaniu się.
 • Podręcznik formacyjny: po zaksięgowaniu wpłaty zostanie wysłany kurierem lub za pomocą paczkomatu InPost, na wskazany w formularzu adres. Praca z podręcznikiem stanowi integralną część seminarium.
 • Koszty uczestnictwa: 95 PLN (koszty organizacyjne, podręcznik formacyjny) + koszt wysyłki (naliczany dodatkowo w formularzu zgłoszeniowym)

Zobacz więcej

Zawartość kursu

Wprowadzenie

 • Informacje organizacyjne
  00:00

TYDZIEŃ I

TYDZIEŃ II

TYDZIEŃ III

TYDZIEŃ IV

TYDZIEŃ V

TYDZIEŃ VI

TYDZIEŃ VII

TYDZIEŃ VIII

TYDZIEŃ IX

ŚWIADECTWO

Ks. Krzysztof Kralka SAC

Pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Autor wielu książek ewangelizacyjnych i formacyjnych. Od lat zaangażowany w formację formatorów i ewangelizatorów.

Brak świadectw

 • Ofiara za koszty organizacyjne
  95.00
 • Dyrektor kursu Ks. Krzysztof Kralka SAC
 • Czas trwania kursu 9 tygodni
 • Typ kursu Seminaria online