Rekolekcje online SZKOŁA SŁUCHANIA GŁOSU BOGA

107 students

O kursie

Od wieków Bóg prowadzi swój lud, komunikując się z nim na różne sposoby. Umiejętność rozpoznawania głosu Bożego należy do najbardziej podstawowych sprawności człowieka, który chce Mu służyć. Potrzebujemy zatem nauczyć się, w jaki sposób Bóg mówi do człowieka. Wiemy doskonale, że Bogu jesteśmy wstanie przypisywać wiele naszych intuicji, potrzeb, pragnień, z którymi On nie musi mieć nic wspólnego. Istnieje też duże ryzyko manipulowania: głosem Boga, wolą Boga, Jego prowadzeniem.

Zapraszamy do uczestniczenia w re-transmisji rekolekcji online SZKOŁA SŁUCHANIA GŁOSU BOGA. Bóg jest poza czasem i wierzymy głęboko, że będzie to czas Jego działania i doświadczania Jego obecności! Dużo konferencji, osobistych świadectw głoszących, przykładów, dużo pięknej modlitwy uwiebienia oraz panel dyskusyjny z odpowiedziami na najczęstsze pytania w tematyce rekolekcji.

W czasie tych rekolekcji podstawą naszych poszukiwań jest oczywiście Biblia, jak i również zdobycze psychologii. Zależy nam bardzo, aby uczestnicy rekolekcji zdobyli ważne i praktyczne narzędzia pomagające iść za Bogiem. Poznasz na nich również to wszystko, co w tej dziedzinie może być wyapczeniem, chorobą i błędem. W czasie tych rekolekcji, adresowanych do wszystkich wierzących, poruszamy następujące zagadnienia:

➡ W jaki sposób Bóg mówi dziś do człowieka?
➡ Jak iść dzisiaj za Bożym prowadzeniem?
➡ Po czym poznać, że to głos Boga?
➡ Jak kształtować swoją osobowość, by nie zniekształcała głosu Bożego?
➡ Jak odróżnić kierunek, w jakim prowadzi Bóg od naszych naturalnych potrzeb?

________

Prowadzą:

Ks. Krzysztof Kralka SAC, Małgorzata Sobczyk, Marta Miłuńska – wiecej informacji znajduje się w zakładce EKIPA.

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Treści: 5 konferencji+ panel dyskusyjny, modlitwy uwielbienia, modlitwa o wylanie Ducha Świętego
 • Czas trwania rekolekcji : ok. 11 godzin nagrań, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie i we własnym tempie. Konferencje bądą dostępne cały czas.
 • Rekolekcje onlina re-transmisja: treści udostępniane są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie.
 • Ofiara za uczestnictwo: 60 zł

Polecamy literaturę uzupełniającą w tematyce rekolekcji: MODLITWA SERCA

Zobacz więcej

Zawartość kursu

Wprowadzenie

 • Informacje organizacyjne

Część I

Część II

Część III

Część IV

Część V

Część VI

Świadectwo

Ks. Krzysztof Kralka SAC

Pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Autor wielu książek ewangelizacyjnych i formacyjnych. Od lat zaangażowany w formację formatorów i ewangelizatorów.

Małgorzata Sobczyk

Żona Karola, mama Zuzi i Danielka, lider wspólnoty Głos na Pustyni. Z wykształcenia filolog ukraiński, z zawodu koordynator międzynarodowych projektów. Obecnie kierownik Chrześcijańskiej Poradni Psychologicznej Shalom. Jej marzeniem jest, by każdy mógł doświadczyć bezwarunkowej miłości Ojca. Pragnie widzieć Kościół stojący w jedności, uznający swoje dziedzictwo i korzenie w Izraelu oraz tęskniący za powrotem Jezusa! Miłośniczka żeglarstwa, C.S. Lewisa oraz pasjonatka odnajdywania ukrytych talentów w innych ludziach:)

Marta Miłuńska

Lider i założyciel Projektu Przebudzenie. Muzyk, wokalistka i psychoterapeutka. Od wielu lat uwielbia Boga, prowadząc konferencje, warsztaty, modlitwy uwielbienia. Razem z Projektem Przebudzenie prowadzi różne inicjatywy takie jak: poranne uwielbienia WAKEUP!, konferencje, uwielbienia ZBUDUJ MI DOM oraz MUW. Marzy aby zobaczyć w Polsce i na świecie jak kult Boga sprawowany jest w pełen zaangażowania i miłości sposób oraz ozarażonych pasją i oddaniem młodych liderach uwielbienia w Polsce, którzy są skupieni na NIM.

Brak świadectw

 • Ofiara za koszty organizacyjne
  60.00
 • Dyrektor kursu Ks. Krzysztof Kralka SAC
 • Czas trwania kursu 11 godzin
 • Typ kursu Re-transmisje