Rekolekcje online ŻYJ W OGNIU DUCHA ŚWIĘTEGO

27 students

O kursie

Kiedy czytamy Dzieje Apostolskie zachwyca nas niezwykłe prowadzenie Ducha świętego, którego doświadczył pierwotny Kościół. Duch Święty był Osobą niezwykle żywo doświadczalną, bardzo realną. Uczniowie Jezusa w bardzo konkretny sposób słyszeli Jego głos, odbierali Jego komunikaty, byli przez Niego kierowani na różne misje oraz chronieni przed niebezpieczeństwami. Dzieje Apostolskie opisują historię kościoła pełnego ognia Ducha Świętego. Nie był to jednak tylko i wyłącznie czas dany dla początków Kościoła. Również dzisiaj jesteśmy zaproszeni do tego by żyć w mocy Ducha Świętego, w Jego prowadzeniu i Jego ogniu.

Zapraszamy Cię na niezwykłe rekolekcje, które pokażą nam i wprowadzą nas w doświadczenie Ducha Świętego, który wciąż chce prowadzić swój Kościół. Zaproszeni głoszący podzielą się swoim doświadczeniem życia w mocy Ducha Świętego, wieloma sytuacjami, w których doświadczyli Jego prowadzenia pełnego ognia. Będziesz mógł również nauczyć się jak kształtować swoje życie by było pełne obecności Bożego Ducha.

W czasie tych rekolekcji usłyszysz o:

➡ słuchaniu Jego głosu i życiu pod prowadzeniem Ducha Świętego,
➡ modlitwie inspirowanej żywą obecnością Ducha Świętego w naszym sercu,
➡ zaproszeniach jakie Duch Święty kieruje do uczniów Jezusa i stylu życia którym On inspiruje
➡ szaleństwie jakiego można doświadczyć gdy poddamy się prowadzeniu Ducha Świętego

Będzie to jednak przede wszystkim czas poznawania osoby Bożego Ducha, który wciąż prowadzi Kościół, tak aby w czasach współczesnych był wciąż pełny ognia.

________
Prowadzą:
Ks. Krzysztof Kralka SAC,  Tymoteusz Filar, Grzegorz Miecznikowski, Paweł Augustyn- więcej informacji o prowadzących znajduje się w zakładce EKIPA.

 

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Treści: 6 konferencji, modlitwy uwielbienia
 • Czas trwania rekolekcji : ok. 11 godzin nagrań, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie i we własnym tempie. Konferencje będą dostępne cały czas.
 • Rekolekcje online re-transmisja: treści udostępnianie są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie. Nie rozsyłamy osobnych linków.
 • Koszt: 60 PLN

         

  Zobacz więcej

  Zawartość kursu

  Wprowadzenie

  • Informacje organizacyjne

  Część I

  Część II

  Część III

  Część IV

  Część V

  Część VI

  Świadectwo

  Ks. Krzysztof Kralka SAC

  Pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Autor wielu książek ewangelizacyjnych i formacyjnych. Od lat zaangażowany w formację formatorów i ewangelizatorów.

  Tymoteusz Filar

  Student teologii, ewangelizator, lider młodzieżowej wspólnoty HESED. Członek rady młodzieżowej Archidiecezji Gdańskiej. Wykładowca w szkole lidera i animatora młodzieży.

  Grzegorz Miecznikowski

  Świecki misjonarz, ewangelizator. W 2007 roku przeżył niezwykłe spotkanie z żywym Bogiem, które zmieniło jego życie. Przeszedł drogę od gorliwego ateisty do gorącego ewangelizatora. Bóg wyciągnął go z depresji, nerwicy, hazardu i przeprowadził zwycięsko przez chorobę onkologiczną. Po tych wydarzeniach Bóg powoła go do głoszenia Dobrej Nowiny w kraju i za granicą. W odpowiedzi na to powołanie utworzył ewangelizacyjną Służbę Ogień Miłości.

  Paweł Augustyn

  Członek wspólnoty Agalliasis. Wrocławski student. Nosi w sercu dążenie do coraz głębszego uwielbienia Ojca w Duchu i Prawdzie. Marzy o Kościele dojrzałym, gotowym na zaślubiny Baranka, mającym tylko jedno pragnienie.

  Brak świadectw

  Podgląd kursu
  • Ofiara za koszty organizacyjne
   60.00
  • Dyrektor kursu Ks. Krzysztof Kralka SAC
  • Czas trwania kursu 11 godzin
  • Typ kursu Re-transmisje