Rekolekcje online SZKOŁA WIARY CHARYZMATYCZNEJ

28 students

Opis

„Tym właśnie zwycięstwem, które zwyciężyło świat jest nasza wiara” (1J 5,4)
Cnota wiary jest konieczna dla każdego. Charyzmat wiary jest radykalnym zaufaniem Bożej miłości i Bożej mocy dzięki, któremu Bóg może swobodnie działać i czynić swoje cuda. Charyzmat wiary pozwala podejmować ryzyko dla Boga, będąc pewnym, że Bóg zwycięży. Ten charyzmat nie jest lekkomyślnością czy naiwnością, ani emocjonalnym porywem. Jest pewnością, że Bóg uczyni to co zapowiedział. Czasem mylimy zwykłą wiarę (wiara w to, że coś jest możliwe) – z charyzmatem wiary (czyli mocą, aby to się wydarzyło).
_______
➡ Czym jest i jak objawia się charyzmat wiary?
➡ Jak modlić się z wiarą by działy się cuda?
➡ Jak „przenosić góry”, które pojawiają się na naszej drodze?
➡ Jak nie poddawać się duchowi niewiary?
Na te i na wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w trakcie re-transmisji rekolekcji SZKOŁA WIARY CHARYZMATYCZNEJ! Bóg jest poza czasem i wierzymy głęboko, że będzie to czas Jego działania i doświadczania Jego obecności! Dużo konferencji, osobistych świadectw głoszących, dużo przykładów, dużo pięknej modlitwy uwiebienia oraz panel dyskusyjny z odpowiedziami na najczęstsze pytania w tematyce rekolekcji.
_______

Prowadzą: Ks. Krzysztof Kralka SAC, Karol S0bczyk, Michał Nikodem oraz Tymoteusz Filar – więcej informacji w zakładce EKIPA.

 

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Treści: 6 konferencji+ panel dyskusyjny, modlitwy uwielbienia, modlitwa o wylanie Ducha Świętego
 • Czas trwania rekolekcji : ok. 11 godzin nagrań, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie i we własnym tempie. Konferencje bądą dostępne cały czas.
 • Rekolekcje onlina re-transmisja: treści udostępniane są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie.
 • Ofiara za uczestnictwo: 50 zł

 

Tematy tego kursu

9 Moduły

Wprowadzenie

Informacje organizacyjne

Część I

Część II

Część III

Część IV

Część V

Część VI

Część VII

Świadectwo

Ks. Krzysztof Kralka SAC

Pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Autor wielu książek ewangelizacyjnych i formacyjnych. Od lat zaangażowany w formację formatorów i ewangelizatorów.

Tymoteusz Filar

Student teologii, ewangelizator, lider młodzieżowej wspólnoty HESED. Członek rady młodzieżowej Archidiecezji Gdańskiej. Wykładowca w szkole lidera i animatora młodzieży.

Michał Nikodem

Lider wspólnoty CHEFSIBA, mówca konferencyjny i rekolekcyjny, konferansjer, mistrz ceremonii, tłumacz, pasjonat komunikacji interpersonalnej i wystąpień publicznych.

Karol Sobczyk

Założyciel i Prezes Chrześcijańskiej Fundacji Głos na Pustyni, w ramach której podejmuje szereg działań na rzecz jedności, wzrostu i odnowy Kościoła. Dynamiczny mówca, autor książek i publikacji, sekretarz Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej. Od 2018 roku jest członkiem Rady ds. Dialogu Ekumenicznego i Międzyreligijnego Archidiecezji Krakowskiej. Wraz z żoną prowadzi wspólnotę Głos na Pustyni, której członkowie od kilku lat ewangelizują i posługują modlitwą w całej Polsce. Od 2018 roku jest przedstawicielem Ogólnopolskiego Forum Wspólnot Ewangelizacyjnych przy Zespole ds. Nowej Ewangelizacji Konferencji Episkopatu Polski oraz od 2020 roku jest członkiem zespołu Krajowej Służby Komunii CHARIS w Polsce.

Brak świadectw

 • Ofiara za koszty organizacyjne
  50.00
 • Dyrektor kursu Ks. Krzysztof Kralka SAC
 • Czas trwania kursu 11 godzin
 • Typ kursu Re-transmisje