Rekolekcje online SZKOŁA PRZEBUDZENIA

35 students

O kursie

Odkryj przemieniającą obecność Ducha Świętego, który zmienia życie. Odważ się żyć pełnią, by Twoja codzienność nie była stagnacją, uśpieniem i marazmem. Wyjdź ze schematów i zapragnij fascynującego chrześcijaństwa.

W czasie tych rekolekcji będziemy poruszać następujące tematy:

 • pięćdziesiątnica – początkiem nowego życia, myślenia i misji;
 • przebudzenia duchowe w historii Kościoła i ich skutki;
 • kim jest przebudzony uczeń Chrystusa;
 • życie przebudzonej wspólnoty;
 • marzenia, czyli Bóg chce nam dać wciąż więcej;

________

Prowadzą: Ks. Krzysztof Kralka SAC, Karol S0bczyk, Krzysztof Sowiński oraz Izabela Kostro – więcej informacji w zakładce EKIPA

 

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Treści: 5 konferencji+ panel dyskusyjny, modlitwy uwielbienia, modlitwa o wylanie Ducha Świętego
 • Czas trwania rekolekcji : ok. 10 godzin nagrań, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie i we własnym tempie. Konferencje bądą dostępne cały czas.
 • Rekolekcje onlina re-transmisja: treści udostępniane są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie.
 • Ofiara za uczestnictwo: 50 zł

 

 

Zobacz więcej

Zawartość kursu

Wprowadzenie

 • Informacje organizacyjne

Część I

Część II

Część III

Część IV

Część V

Część VI

Świadectwo

Ks. Krzysztof Kralka SAC

Pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Autor wielu książek ewangelizacyjnych i formacyjnych. Od lat zaangażowany w formację formatorów i ewangelizatorów.

Izabela Kostro

Od 20 lat żona Bartka, mama dwójki nastolatków: Tymoteusza i Weroniki. Iza jest teologiem, liderką uwielbienia, organizatorką wielu wydarzeń i kursów. Wraz z mężem prowadzą zespół „Powołani by wielbić” oraz pełnią funkcję liderów we “Wspólnocie Uwielbienia Tron Baranka”. Od lat zaangażowana w posługę ewangelizacyjną oraz formację odpowiedzialnych za zespoły i diakonie uwielbienia.

Karol Sobczyk

Założyciel i Prezes Chrześcijańskiej Fundacji Głos na Pustyni, w ramach której podejmuje szereg działań na rzecz jedności, wzrostu i odnowy Kościoła. Dynamiczny mówca, autor książek i publikacji, sekretarz Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej. Od 2018 roku jest członkiem Rady ds. Dialogu Ekumenicznego i Międzyreligijnego Archidiecezji Krakowskiej. Wraz z żoną prowadzi wspólnotę Głos na Pustyni, której członkowie od kilku lat ewangelizują i posługują modlitwą w całej Polsce. Od 2018 roku jest przedstawicielem Ogólnopolskiego Forum Wspólnot Ewangelizacyjnych przy Zespole ds. Nowej Ewangelizacji Konferencji Episkopatu Polski oraz od 2020 roku jest członkiem zespołu Krajowej Służby Komunii CHARIS w Polsce.

Krzysztof Sowiński

Posługuje w kraju warsztatami charyzmatycznymi, modlitwą o uzdrowienie, prowadzeniem wieczorów chwały oraz indywidualnym towarzyszeniem duchowym uczniom. Jego szczególnym posłannictwem i pasją jest przyprowadzanie do Jezusa młodych ludzi, jak również budzenie w Polsce Bożych, silnych mężczyzn, świadomych swojego powołania i autorytetu w Jezusie. Jest wokalistą chrześcijańskiego zespołu muzyki rockowej i alternatywnej, autorem tekstów i piosenek, a także artykułów do prasy chrześcijańskiej.  Prywatnie mąż Mai, tata Róży oraz Jazona. Wraz z żoną prowadzi fundację „SOWINSKY”.

 • Anna, 41 lat

  Chwała Panu za te rekolekcje i za ten czas, właśnie tu i teraz, w tym czasie. Teraz potrzebowałam tych treści, właśnie w tym momencie mojego życia i szukania Jezusa. Bóg zapłać!

 • Mariusz, 45 lat

  Do tej pory myślałem, że jestem pobożnym i praktykującym chrześcijaninem, chodzący do kościoła, który sięga po sakramenty i uczęszcza na nabożeństwa. Myślałem do czasu, kiedy to uczestniczyłem w kursie ”Szkoła przebudzenia”. Po którym to dokonała się pewna przemiana w moim sercu, zrozumienie mojej postawy i gorliwości mojej wiary w Pana Jezusa Chrystusa. Zadałem sobie pytanie, gdzie w moim życiu jest Pan Jezus, czy stawiam Go na pierwszy plan, a może gdzieś w kolejce moich codziennych spraw? Dziękuje organizatorom PSNE za rozeznanie i stanięcie w prawdzie. Bóg zapłać!

 • Ofiara za koszty organizacyjne
  50.00
 • Dyrektor kursu Ks. Krzysztof Kralka SAC
 • Czas trwania kursu 10 godzin
 • Typ kursu Re-transmisje