Rekolekcje online MĘŻCZYZNA – BOŻY PROJEKT

46 students

O kursie

Ciało. Duch. Misja. MĘŻCZYZNA – BOŻY PROJEKT.

Zapraszamy do uczestniczenia w re-transmisji rekolekcji online MĘŻCZYZNA BOŻY PROJEKT. Bóg jest poza czasem i wierzymy głęboko, że będzie to czas Jego działania,  czas umocnienia i życiowych przełomów! Dużo konferencji, inspirujących świadectw mężczyzn, dużo przykładów, dużo modlitwy uwiebienia z mocą oraz panel dyskusyjny z odpowiedziami na najczęstsze pytania w tematyce rekolekcji. 

 Zaproszenie na te rekolekcje online kierujemy do mężczyzn starszych i młodszych, samotnych jak i żonatych, by w gonitwie codzienności zatrzymać się i wejść w czas poszukiwania męskiej tożsamości i duchowości. Będzie to szansa, by przyjrzeć się rolom życiowym oraz relacjom, które budujemy i skonforntować je w świetle Bożego Słowa. Bóg chce dla Ciebie rozwoju w każdym obszarze, zarówno duchowym jak i cielesnym, abyś mógł wejść w swoją życiową misję!

W trakcie tych rekolekcji będziemy poruszać następujące tematy:

➡ Tożsamość mężczyzny
➡ Mężczyzna w ciele
➡ Duchowość mężczyzny
➡ Mężczyzna jako mąż
➡ Męska seksualność
➡ Mężczyzna jako ojciec
➡ Integralny rozwój mężczyzny
________
Prowadzą:
Ks. Krzysztof Kralka SAC, Krzysztof Sowiński, Marcin Gomułka, Wojciech Brodaczewski – więcej informacji o prowadzących znajduje sie w zakładce EKIPA.

 

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Treści: 6 konferencji + panel dyskusyjny, modlitwy uwielbienia
 • Czas trwania rekolekcji : ok. 9 godzin nagrań, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie i we własnym tempie. Konferencje bądą dostępne cały czas.
 • Rekolekcje onlina re-transmisja: treści udostępnianie są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie.
 • Ofiara na koszty organizacyjne: 50 PLN

 

Zobacz więcej

Zawartość kursu

Wprowadzenie

 • Informacje organizacyjne

Część I

Część II

Część III

Część IV

Część V

Część VI

Część VII

Świadectwo

Ks. Krzysztof Kralka SAC

Pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Autor wielu książek ewangelizacyjnych i formacyjnych. Od lat zaangażowany w formację formatorów i ewangelizatorów.

Krzysztof Sowiński

Posługuje w kraju warsztatami charyzmatycznymi, modlitwą o uzdrowienie, prowadzeniem wieczorów chwały oraz indywidualnym towarzyszeniem duchowym uczniom. Jego szczególnym posłannictwem i pasją jest przyprowadzanie do Jezusa młodych ludzi, jak również budzenie w Polsce Bożych, silnych mężczyzn, świadomych swojego powołania i autorytetu w Jezusie. Jest wokalistą chrześcijańskiego zespołu muzyki rockowej i alternatywnej, autorem tekstów i piosenek, a także artykułów do prasy chrześcijańskiej.  Prywatnie mąż Mai, tata Róży oraz Jazona. Wraz z żoną prowadzi fundację „SOWINSKY”.

Marcin Gomułka

Ewangelizator, mąż Moniki, tata Adasia, Zuzi oraz Alicji. Wraz z żoną prowadzi kanał na YouTube oraz profil na Facebook-u i Instagramie pod nazwą „Początek Wieczności”. Są rodziną ewangelizującą. Poruszają tam tematy budowania relacji, małżeństwa,  rodziny i wychowania dzieci razem z Bogiem. Konsultor Komisji Duszpasterstwa Konferencji Episkopatu Polski.

Wojciech Brodaczewski

Trener personalny i doradca żywieniowy, który towarzyszy ludziom zarówno w rozwoju fizycznych jak i duchowym. Od 4 lat formuje się w jednej ze wspólnot Przyjaciele Oblubieńca w Lublinie. Posługuje w Pallotyńskiej Szkole Nowej Ewangelizacji oraz na rzecz lokalnych wspólnot Przyjaciół Oblubienca. Uwielbia widzieć jak ludzie się rozwijają, jak współpracując z łaską Boża zmieniają swoje życie i żyją w pełni robiąc to do czego zostali stworzeni. Chce być tym, który towarzyszy i wspiera innych w tym procesie. Na rekolekcjach będzie dzielił się swoim doświadczeniem i mówił o sferze fizyczności w życiu mężczyzny oraz o rozwoju fizycznym jako ważnym elemencie tożsamości, roli i siły mężczyzny.

Brak świadectw

 • Ofiara za koszty organizacyjne
  60.00
 • Dyrektor kursu Ks. Krzysztof Kralka SAC
 • Czas trwania kursu 9 godzin
 • Typ kursu Re-transmisje