Rekolekcje online MAŁŻEŃSTWO W MOCY DUCHA ŚWIĘTEGO

43 students

O kursie

Zapraszamy do uczestniczenia w re-transmisji rekolekcji online MAŁŻEŃSTWO W MOCY DUCHA ŚWIĘTEGO. Bóg jest poza czasem i wierzymy głęboko, że będzie to czas Jego działania i doświadczania Jego obecności! Dużo konferencji, osobistych świadectw małżeństw, przykładów, dużo pięknej modlitwy uwiebienia oraz panel dyskusyjny z odpowiedziami na najczęstsze pytania w tematyce rekolekcji.

Odkryjcie przemieniającą obecność Ducha Świętego, który ma moc nieustannie odnawiać, ożywiać i prowadzić Wasze małżeństwo. Odważcie się żyć pełnią, by Wasza małżeńska codzienność nie była stagnacją, uśpieniem i marazmem. Wyjdźcie ze schematów i zapragnijcie fascynującego małżeństwa poddanego Jezusowi. 

 W czasie tych rekolekcji poruszamy następujące zagadnienia:

➡ Jedność małżeństwa.
➡ Misja ewangelizacyjna małżeństw.
➡ Małżeństwo prowadzone przez Ducha Świętego.
➡ Święta małżeńska codzienność.
________

Prowadzą:

Ks. Krzysztof Kralka SAC, Monika i Marcin Gomułkowie, Izabela i Bartek Kostro – więcej informacji o prowadzących znajduje się w zakładce EKIPA.

 

 • Uczestnictwo: indywidualne lub razem ze współmałżonkiem
 • Treści: 5 konferencji + panel dyskusyjny, modlitwy uwielbienia, modlitwa o wylanie Ducha Świętego
 • Czzas trwania rekolekcji : ok. 11 godzin nagrań, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie i we własnym tempie. Konferencje bądą dostępne cały czas.
 • Rekolekcje onlina re-transmisja: treści udostępnianie są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY, bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie.
 • Ofiara za uczestnictwo: 50 zł

 

Zobacz więcej

Zawartość kursu

Wprowadzenie

 • Informacje organizacyjne

Część I

Część II

Część III

Część IV

Część V

Część VI

Świadectwo

Ks. Krzysztof Kralka SAC

Pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Autor wielu książek ewangelizacyjnych i formacyjnych. Od lat zaangażowany w formację formatorów i ewangelizatorów.

Monika i Marcin Gomułkowie

Są małżeństwem z 6 letnim stażem. Rodzice Adasia, Zuzi i Alicji. Są rodziną ewangelizującą. Prowadzą kanał na YouTube oraz profil na Facebook-u i Instagramie pod nazwą „Początek Wieczności”. Poruszają tam tematy budowania relacji, małżeństwa,  rodziny i wychowania dzieci razem z Bogiem. Konsultorzy Komisji Duszpasterstwa Konferencji Episkopatu Polski. Świadectwem i słowem głoszą, że „małżeństwo jest BOSKIE”.

Izabela i Bartek Kostro

Są małżeństwem od 20 lat. Rodzice Tymoteusza i Weroniki. Iza jest teologiem, liderką uwielbienia, organizatorką wielu wydarzeń i kursów. Wraz z mężem prowadzą zespół „Powołani by wielbić” oraz pełnią funkcję liderów we Wspólnocie Uwielbienia „Tron Baranka”. Od lat zaangażowani w posługę ewangelizacyjną oraz formację odpowiedzialnych za zespoły i diakonie uwielbienia.

Brak świadectw

 • Ofiara za koszty organizacyjne
  50.00
 • Dyrektor kursu Ks. Krzysztof Kralka SAC
 • Czas trwania kursu 11 godzin
 • Typ kursu Re-transmisje