Rekolekcje online KOBIETA W PRZYWÓDZTWIE

27 students

O kursie

Przywództwo to nie władza ani sprawowanie kontroli. Przywództwo to pomaganie innym w przejściu z poziomu nowicjusza do poziomu mistrza, niezależnie od sprawowanej funkcji lub posiadanych umiejętności. Wszyscy potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam wznieść się ponad niepowodzenie albo wczesny sukces na wyższy poziom. „Kobieta w Przywództwie” to autorski program skierowany do kobiet, które chcą nie tylko rozwijać siebie, ale i pomagać w rozwoju innym służąc swoimi umiejętnościami, talentami i doświadczeniem. Celem spotkania jest odkrycie i przebudzenie naszej siły, którą otrzymałyśmy, by pokonywać słabości i lęki, i wejść z odwagą w miejsce swojego powołania. Chcemy stawać w Bożej obecności, a Bóg będzie poszerzał granice naszej kobiecości i uzdalniał nas do bycia kobietami w przywództwie. Stańmy się kobietami wizji, pasji i wielkich marzeń! Kobietami, które Bóg powołuje i namaszcza do przywództwa!

________
Prowadzą:

Izabela Mendrek, Małgorzata Filar, Alicja Marciniak – więcej informacji o prowadzących znajduje się w zakładce EKIPA.

 

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Treści: 6 konferencji, modlitwy uwielbienia
 • Czas trwania rekolekcji : ok. 7 godzin nagrań, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie i we własnym tempie. Konferencje będą dostępne cały czas.
 • Rekolekcje online re-transmisja: treści udostępnianie są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie. Nie rozsyłamy osobnych linków.
 • Koszt: 50 PLN

 

Zobacz więcej

Zawartość kursu

Wprowadzenie

 • Informacje organizacyjne

Część I

Część II

Część III

Część IV

Część V

Część VI

Świadectwo

Małgorzata Filar

Żona Marka, mama czwórki dzieci, niezależna dyrektor sprzedażyw  firmie kosmetycznej, pasjonatka życia z Bogiem. Od lat formuje się we Wspólnocie Radości Paschalnej, gdzie jest odpowiedzialna za diakonię uwielbienia tańcem. Jej powiedzeniem życiowym jest „żyj pełnią życia”. Pragnie pomagać, zwłaszcza innym kobietom, odkrywać swoje talenty, życie pełne pasji, wizji i misji.

Alicja Marciniak

Matka trójki dzieci, właścicielka Biura Brokerskiego, teolog, członkini Zarządu Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Andrzeja.

Izabela Mendrek

Pracuje w Zakładzie Genetyki Medycznej Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jest doradcą pielegnacyjno – makijażowym,  lubi aktywnie spędzać czas oraz pasjonuje ją teatr.

 • Elżbieta, 53 lata

  Bogu niech będą dzięki za te rekolekcje i ten owocny czas. Dziękuję prowadzącym za to piękne dzielenie się sobą, swoim doświadczeniem i optymizmem, a także wiarą. Pan Bóg mówił do mnie przez te kobiety ważne rzeczy, podnosił mnie, przytulał, dawał poczucie, że jestem ważna i wartościowa, że jestem Bożym dzieckiem. Głęboko przeżyłam te treści przekazywane przez prowadzących. Doświadczyłam głębokiego uwolnienia z mojego poczucia niskiej wartości i niewystarczalności. Czułam, że jestem przez Boga kochana i akceptowana. Delikatnie przytulał mnie swoimi ojcowskimi ramionami. Jestem niezmiernie wdzięczna Bogu za wszystko co robił ze mną, jak zmieniał moje myślenie o sobie, a także o Nim samym, że jest czuły i delikatny. Wierzę, że będzie nadal działał i przemieniał moje serce i życie. Dziękuję całej ekipie za DOBRO jakim dzielą się z innymi kobietami. Bóg zapłać za otwarte i wielkie serca.

 • Asia, 43 lata

  Bóg zapłać za przepiękny kurs. Wzięłam udział w retransmisji podczas której odczuwałam fizycznie moc i działanie Ducha Świętego. Pan mnie namaszczał do działania i przekonywał o Swojej miłości – odkrytej jako miłości Oblubieńczej. Pan powoli przygotowuje i uzdalnia do  wypełniania Jego woli w przywództwie. Prowadzące zwracały uwagę na rzeczy, o których już zapomniałam w ferworze codziennych obowiązków. Postanowiłam o nie znowu zawalczyć, o marzenia czy o wizę mojej kobiecości, mojej rodziny, moich dotychczasowych posług we wspólnocie. Chwała Panu!

 • Krystyna, 49 lat

  Cudowne rekolekcje pełne mocy Bożej, bardzo wzruszające i uzdrawiające moją zranioną kobiecość. Uczyły mnie jak nie żyć jako sierota, ale jak córka królewska i rozkwitać jak przepiękny kwiat w ogrodzie Pana Boga. Od kilku dni też przychodziły do mnie słowa na modlitwie żeby prosić Ducha Świętego o skrzydła  do latania, a w czasie rekolekcji  zrozumiałam że te skrzydła będą mi potrzebne aby  zrealizować wizję którą Pan Bóg ma dla mnie.
  Miałam też obraz rozkwitającej  róży mocno czerwonej, a z jej łodygi wyrastały małe pączki które tez rozkwitały.
   Chwała Panu

 • Magdalena, 41 lat

  Na “Kobietę w przywództwie” zapisywałam się 3 razy. I dopiero za trzecim razem definitywnie podjęłam decyzję, że zapłacę i wezmę udział. Po kursie już wiem dlaczego miałam takie przeszkody w zapisaniu się.
  Zawsze miałam problem z określeniem nawyków, a teraz je spisałam ponieważ dopiero po kursie dowiedziałam się co to znaczy pracować nad nawykami w kontekście wartości.
  Dodatkowo dopiero teraz mam wizję, wiem czego chcę i dlaczego tego chcę. Wiem kim jestem, podczas kursu usystematyzowalo mi się to, poukładało.
  Prowadzące to cudowne, mądre kobiety. Chcę mieć takie przyjaciółki.
  W lutym 2023 kończę 42 lata i dopiero teraz widzę, że życie zaczyna się po 40tce.
  Chwała Panu!

 • Ofiara za koszty organizacyjne
  50.00
 • Czas trwania kursu 7 godzin
 • Typ kursu Re-transmisje