Rekolekcje online KOBIETA UTKANA Z PIĘKNA

59 students

O kursie

Drogie Panie! Zapraszamy do uczestniczenia w re-transmisji rekolekcji online KOBIETA UTKANA Z PIĘKNA. Bóg jest poza czasem i wierzymy głęboko, że będzie to czas przebudzenia potencjału, który jest w każdej z nas i wyposażenia w narzędzia i wskazówki, by wejść w nową jakość swojego życia! Dużo konferencji, inspirujących świadectw, dużo przykładów, dużo modlitwy uwiebienia z mocą oraz panel dyskusyjny z odpowiedziami na najczęstsze pytania w tematyce rekolekcji. 

Każda z nas jest piękna, ale nie każda z nas to odkryła. Każda z nas jest wyjątkowa, ale nie każda w taki sposób żyje. Świat nieustannie wywiera na nas wpływ, pozostawia odcisk w naszych sercach. Dzięki rekolekcjom KOBIETA UTKANA Z PIĘKNA łatwiej będzie pamiętać o tym, że istnieje głębsze piękno, poniżej rys na powierzchni: dopiero kiedy zaakceptujemy i pokochamy nasze niedoskonałości, to piękno zalśni najpiękniejszym blaskiem.

W trakcie tych rekolekcji będziemy poruszać następujące tematy:

➡ Poznaj i pokochaj siebie
➡ (Nie)zwykła codzienność – praca, dom i obowiązki
➡ Pasje – marzenia – obdarowania – jak nie stać w miejscu
➡ Relacje – troska o siebie i innych
➡ Moje ciało – bilboard Jezusa
➡ Wewnętrznie piękna
________
Prowadzą:

Marta Mendrek, Małgorzata Filar, Monika Gomułka – więcej informacji o porwadzących znajduje się w zakładce EKIPA.

 

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Treści: 6 konferencji + panel dyskusyjny, modlitwy uwielbienia
 • Czas trwania rekolekcji : ok. 9 godzin nagrań, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie i we własnym tempie. Konferencje bądą dostępne cały czas.
 • Rekolekcje onlina re-transmisja: treści udostępniane są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika w zakładce MOJE KURSY, bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie.
 • Ofiara na koszty organizacyjne: 60 PLN

 

Zobacz więcej

Zawartość kursu

Wprowadzenie

 • Informacje organizacyjne

CZĘŚĆ I

CZĘŚĆ II

CZĘŚĆ III

CZĘŚĆ IV

CZĘŚĆ V

CZĘŚĆ VI

CZĘŚĆ VII

Świadectwo

Marta Mendrek

Teolog, ewangelizatorka, członek Rady Krajowej SESA Polska, a od października 2021 roku Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Szczególnie zaangażowana w formację kobiet.

Monika Gomułka

Żona, mama trójki dzieci, podkreśla że bycie mamą to najpiękniejsza przygoda życia, poznawanie siebie, przeglądanie się w zwierciadle, którym są dzieci. Razem z mężem prowadzi kanał na YouTube oraz profil na Facebook-u i Instagramie pod nazwą „Początek Wieczności”. Są rodziną ewangelizującą. Poruszają tam tematy budowania relacji, małżeństwa,  rodziny i wychowania dzieci razem z Bogiem. Konsultorzy Komisji Duszpasterstwa Konferencji Episkopatu Polski.

Małgorzata Filar

Żona, mama, bizeswoman, pasjonatka życia z Bogiem. Od lat formuje się we Wspólnocie Radości Paschalnej. Jej powiedzeniem życiowym jest „żyj pełnią życia”. Pragnie pomagać, zwłaszcza innym kobietom, odkrywać swoje talenty, życie pełne pasji, wizji i misji.

Służba Muzyczna PSNE

Joanna Bielińska, Paulina Multan, Marta Tugeman, Wiola Zietal, Aleksandra Bigos, Beata Banderowicz

 • Magda

  W ten weekend uczestniczyłam w Waszych wspaniałych rekolekcjach KOBIETA UTKANA Z PIĘKNA. To był dobry i pełen łaski czas. Wiem, że dzięki temu doświadczeniu rozpoczyna się piękny etap zmian, aby dalej iść wyprostowana za rękę z Bogiem, który utkał mnie z najcudowniejszych, najmocniejszych i najlepszych nici. Dziękuję raz jeszcze za  świadectwa, dzielenie się Słowem Marcie, Małgosi, Monice i całej Ekipie wspomagającej.

 • Agnieszka, 48 lat

  W czasie rekolekcji Bóg pokazał mi prawdę o mnie, mój zgubny perfekcjonizm i natrętną  gorliwość w wypełnianiu obowiązków codzienności- o czym mówiła Monia- a zaniedbywanie czasu na relacje w rodzinie. Przykład pierników zapamiętam do końca życia… taka właśnie byłam… uporządkowana do bólu, a trawnik koło domu zawsze kosiłam ja, bo  ani mąż , ani syn nie zrobiłby tego lepiej… taka „ Zosia samosia”, a potem narzekałam, że wszystko muszę  wykonać i nikt mi nie pomaga….( to tylko 1 z wielu przykładów z domowego życia). Bóg otworzył mi oczy na moją pychę i podjęłam decyzję, że to jest dla mnie 1 zadanie do wykonania…. zmienić tą sytuację i zmieniać siebie  stając przed Nim i pytając  zawsze jak Ty byś to zrobił Panie… dawać szansę innym i ufać, że Oni tez to potrafią zrobić nie gorzej niż ja,  wyeliminować  napięcie…

       Pan pokazał  mi  także moją wartość jedyną i niepowtarzalną.  Czułam w sercu Jego oblubieńczą  obecność . To, że jestem córką Króla na samą myśl wywołuje dreszcz. Jaka ja jestem dla Niego ważna, utkana z nici jego obecności. Nigdy o tym w ten sposób nie myślałam. I czasem nawet myślałam, że już o mnie zapomniał…..I to, że Bóg wobec mnie ma marzenia- to było coś niezwykłego !
  Poruszyło mnie także to, co Gosia mówiła o talentach. Na co dzień wcześniej nie zastanawiałam się nad tym ile i jakie dary Bóg mi ofiarował. Tymczasem okazuje się, że nie jestem wcale  takie beztalencie 🙂

     Rekolekcje utwierdziły mnie w przekonaniu, że Bóg jest moim Panem i chcę, żeby w moim życiu stał na pierwszym miejscu. Jest dla mnie najważniejszy i niepojęty, ale fascynujący swoją obecnością, miłością, całym sobą a to, że daje nam swoje Słowo jest dla mnie niesamowitym darem.  

 • Ofiara za koszty organizacyjne
  60.00
 • Dyrektor kursu Marta Mendrek
 • Czas trwania kursu 9 godzin
 • Typ kursu Re-transmisje