Rekolekcje CZAS PRZEBUDZENIA 17-19.11.23 – ONLINE

118 students

O kursie

Urodziliśmy się, żeby żyć w niekończącym się przebudzeniu, a to cudowne niekończące się przebudzenie jest w Bożej obecności. To wielkie odkrycie i wielka przygoda, którą można odnaleźć jedynie w doświadczeniu otwartego nieba. Jako uczniowie Jezusa otrzymaliśmy misję bycia Jego świadkami w mocy Ducha Świętego, aż po krańce ziemi. Wszelki wzrost w Królestwie przychodzi poprzez wierne szafarstwo tym, co już zostało nam dane. A my otrzymaliśmy naprawdę wiele! Odkrycie naszej prawdziwej tożsamości w Bogu i wykorzystanie darów, które nam dał, musi wszystko zmienić i zrobi to. Zawsze niesie przełom. Jeśli kiedykolwiek powstało w twoim sercu pragnienie, by chodzić w nadprzyrodzonej mocy Bożej, oto twoja szansa! Przygotuj się na spotkanie z Bogiem przebudzenia!

W czasie tych rekolekcji usłyszysz o:

➡ Czym jest przebudzenie?
➡ Kluczu do przebudzenia
➡ Podtrzymywaniu ognia
➡ Czym jest przebudzenie „do”?
➡ Nadchodzącej pięćdziesiątnicy, nadchodzącej chwale
➡ Modlitwie o przebudzenie 
➡ Dojrzałym człowieku

Będzie to jednak przede wszystkim czas poznawania osoby Bożego Ducha, który wciąż prowadzi Kościół, tak aby w czasach współczesnych był wciąż pełny ognia.

________
Prowadzi:
Marta Mendrek, Tymoteusz Filar, Izabela Kostro – więcej informacji o prowadzących znajduje się w zakładce EKIPA.
 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich
 • Termin: 17-19 listopada 2023
 • Czas trwania: piątek 19.3o – 21.30, sobota 10.00 – ok. 20.00, niedziela 10.00 – ok. 12:30 – z przerwami
 • Ofiara na koszty organizacyjne: 60 PLN
 • Rekolekcje online: dostęp do treści za pośrednictwem platformy kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY. Nie rozsyłamy osobnych linków. W przypadku korzystania z nowej platformy kursowej PSNE po raz pierwszy, należy utworzyć nowe konto użytkownika w trakcie zapisów.
 • Konferencje będą dostępne do odsłuchania również w późniejszym czasie
 • UWAGA: Istnieje możliwość uczestniczenia w rekolekcjach w formie STACJONARNEJ. Aby zapisać się na rekolekcje w formie stacjonarnej należy kliknąć poniższy link:

           Rekolekcje CZAS PRZEBUDZENIA 17-19.11.23 – STACJONARNIE

   

  Zobacz więcej

  Zawartość kursu

  Wprowadzenie

  • Informacje organizacyjne
   00:00

  CZĘŚĆ I

  CZĘŚĆ II

  CZĘŚĆ III

  CZĘŚĆ IV

  Świadectwo

  Podziękowanie za udział w rekolekcjach

  Marta Mendrek

  Teolog, ewangelizatorka, członek Rady Krajowej SESA Polska, a od października 2021 roku Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Szczególnie zaangażowana w formację kobiet.

  Tymoteusz Filar

  Student teologii, ewangelizator, lider młodzieżowej wspólnoty HESED. Członek rady młodzieżowej Archidiecezji Gdańskiej. Wykładowca w szkole lidera i animatora młodzieży.

  Izabela Kostro

  Od 22 lat żona Bartka, mama dwójki nastolatków: Weroniki i Tymoteusza. Iza jest teologiem, liderem uwielbienia. Wraz z mężem prowadzi wspólnotę uwielbienia „Tron Baranka” w Białymstoku. Pomysłodawczyni i organizatorka wielu wydarzeń i kursów. Zaangażowana w posługę ewangelizacyjną oraz formację odpowiedzialnych za zespoły i diakonie uwielbienia.

  Brak świadectw

  • Ofiara za koszty organizacyjne
   60.00
  • Dyrektor kursu Marta Mendrek
  • Czas trwania kursu 3 dni
  • Data 17 - 19 Lis 2023
  • Typ kursu Rekolekcje i kursy online