Kurs MARIA MAGDALENA 27-29.01.23 – ONLINE

0 students

Opis

Chcesz odkryć na nowo co to znaczy być kobietą? Chcesz dowiedzieć się, co o tym myśli Bóg? Na kursie „Maria Magdalena” nie tylko ucieszysz się swoją kobiecością, ale i dowiesz się, jak to powołanie realizować na co dzień! Zadbaj o siebie, oderwij się na jeden weekend od pędu życia…  Na kursie zatrzymasz się nad swoim wnętrzem, naładujesz baterie, uporządkujesz relacje, fałszywe myślenie na swój temat…i wiele innych spraw, które być może zamiatasz pod dywan od lat. Spotkasz Jezusa, który patrzy na Ciebie i widzi Twoje piękno  (Kurs autorski: SNE Zacheusz)

Zachęcamy do wysłuchania krótkiego zaproszenia na kurs w “Podglądzie kursu”.

Treści są bardzo uniwersalne. Kurs przeznaczony dla kobiet w każdym wieku (18+) i powołaniu stanowym.

________
 • Termin: 27-29 stycznia 2023
 • Ramowy czas trwania: piątek 19.30 – 21.30, sobota 09.30 – ok. 21.00, niedziela 09:30 – ok. 12:30 – z przerwami
 • Ofiara na koszty organizacyjne: 105 PLN (materiały dydaktyczne, koszty organizacyjne) + koszt wysyłki (naliczany dodatkowo w formularzu zgłoszeniowym)
 • Kurs online: dostęp do treści za pośrednictwem platformy kursowej PSNE w panelu użytkownika
 • Materiały dydaktyczne: stanowią integralną część kursu, zostaną wysłane kurierem lub za pomocą paczkomatu InPost na wskazany w formularzu adres.
 • Dla tych uczestniczek, które nie będą mogły uczestniczyć w transmisji na żywo, konferencje będą dostępne na platformie kursowej do odsłuchania również w późniejszym czasie.

 

Tematy tego kursu

6 Moduły

Wprowadzenie

Informacje organizacyjne

Część I

Część II

Część III

Część IV

Świadectwo

Marta Mendrek

Teolog, ewangelizatorka, członek Rady Krajowej SESA Polska, a od października 2021 roku Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Szczególnie zaangażowana w formację kobiet.

 • Katarzyna, 49 lat

  Pan pokazał mi przyczynę tego jak postrzegam siebie, skąd bierze się mój fałszywy obraz, to jak nisko się cenię, dlaczego myślę wciąż o sobie, że nie jestem dość dobra w moim życiu, w tym co robię, jaką jestem matką. To co towarzyszy mi przez te trzy dni to myśl: Panie chcę Cię mieć wciąż przed oczami.

 • Izabela

  Niech będą dzięki Jezusowi za ten czas łaski na rekolekcjach. W tym czasie głoszenia odnalazłam i poznałam oraz doświadczyłam poruszenia serca, tego jak bardzo Bóg chce przeze mnie działać i posyłać mnie, abym świadczyła o ogromnej miłości do każdego człowieka, niezależnie od stanu. Bądź uwielbiony Panie za ten czas spędzony w Twojej obecności.

 • Asia, 66 lat

  Już dawno nie byłam na żadnym kursie. W moim sercu zrodziło się pragnienie pojechania na kurs Maria Magdalena, bo dużo słyszałam świadectw jak ten kurs przemienia. Cieszę się, że poczułam swoją wartość. Wartość pięknej kobiety, bo tak mnie stworzył Bóg. Był to czas poznania siebie na nowo, spojrzenia na siebie oczami Jezusa, uwierzenia, że jestem piękna, pięknem samego Boga, że wszystko mogę w Tym który jest Bogiem wszechmocnym. Podjęłam decyzje o wprowadzeniu tych darów w moje życie.

 • Iga, 33 lata

  Niech Bóg będzie uwielbiony za dar kursu Maria Magdalena. To był piękny czas, w którym mogłam przejrzeć się w życiu tej świętej kobiety i zobaczyć, że Bóg przeprowadza mnie przez podobne doświadczenia. Doświadczyłam na tym kursie pięknej miłości, która mi mówiła, że jestem spełnieniem marzenia Boga. Jezus przekonywał mnie, że zawsze ze mną był, szczególnie w chwilach smutku, rozpaczy i beznadziei, którą ostatnio przeżywałam. Ta świadomość Bożej obecności daje mi wiele sił, na dalszą drogę w radości, świadomości swojego piękna i posłania do ewangelizacji. Mam nadzieję, że moja coraz bliższa relacja z Jezusem Słowo i posługa, będzie pięknym świadectwem dla innych potrzebujących Bożej miłości.

 • Grażyna

  Kurs Maria Magdalena zmienił całe spojrzenie dziś na moją osobę. Przyjechałam tu pogubiona, z całym bagażem trudności, a odnalazłam pokój serca, miłość i akceptację w sercu Jezusa. Pokazał mi, że dla Niego jestem piękna i ukochana, taka jaka jestem, że to co mam w głowie i w co wierzę to były kłamstwa na mój temat. Dziś jestem nową osobą, którą odkryłam. Jestem kobietą bo taką stworzył mnie Bóg, taką mnie kocha za darmo i będę mu dziękować za Nowe życie, które stąd zabieram. Dziękuję

 • Małgosia, 43 lata

  Pan w tym czasie otworzył mnie na moją kobiecość, zmienił moje myślenie, że cechy kobiety nie są moją słabością, ale są siłą, bo są Jego darem! Kobieta jest darem od Boga, a to, co Bóg stworzył i dał jest dobre. Przyozdobił mnie w najdroższe kamienie i nałożył diadem na moją głowę.

 • Anna, 33 lata

  Dla mnie kurs Maria Magdalena był bardzo dużą niespodzianką i pozytywnym zaskoczeniem. Tematyka kursu objęła wszystkie aspekty życia kobiety. W każdym temacie odnalazłam coś dla siebie. Kurs był dla mnie czasem złożenia swoich pragnień, trosk i przyszłości w ręce Boga. Na kursie oddałam Jezusowi to, co było i jest dla mnie trudne i co wywołuje mój lęk. Wracam do domu inna, wracam z Jezusem, wracam w ufności, że Bóg mnie kocha i troszczy się o mnie.

 • Zosia

  Kurs poruszył mnie bardzo. Pokazał mi moje piękno, którego dawniej nie widziałam, że jestem dla Boga bardzo ważna i że On ma dla mnie konkretne zadanie do wykonania w moim życiu, którego nikt za mnie nie wykona. Mam być drugą Marią Magdaleną, nie rozglądać się na boki, ale iść za Jezusem, do Jezusa i nieść Jezusa dalej, do tych co może sami Go nie odnajdą. Mam być dobra jak chleb i podzielna jak bochen pachnącego chleba, aby każdy mógł wziąć choć troszeczkę.

 • Małgorzata, 24 lata

  Pan Bóg w trakcie kursu przypomniał mi, że jestem Jego ukochana córeczką. Pomimo tego, że upadam, to wciąż zasługuję na Jego miłość i bliskość- obecność. Pokazał mi również, że utrata kontroli nad życiem, decyzjami, czy wydarzeniami nie jest straszna, bolesna- jeśli dam się poprowadzić, to będzie działał z mocą, według tego co jest mi przeznaczone, a będzie czynił to z pokojem i radością. Chwała Panu!

 • Agnieszka

  Jestem bardzo wdzięczna Panu Bogu za to, że mogłam przez te dni popatrzeć na swoją kobiecość oczami Boga. Nie zdawałam sobie sprawy, że tyle obszarów mojego życia i kobiecości zostało przeze mnie “zakurzonych”. Przezywam bardzo trudny czas w moim życiu, zachorowałam dość poważnie, choroba przewartościowała wiele obszarów, a mimo to byłam bardzo zgaszona, nawet gdy ostatnie wyniki badań wyszły pomyślnie dla mnie. Teraz wiem, że to wynika z wielu zaniedbań, z głupiego porównywania się z innymi, niewierzenia w swoje możliwości, z tego, że wierzyłam nie Bogu, tylko światu, tzw. demonom kobiety, które zostały “obalone”! Powierzyłam Jezusowi moje życie na nowo.

 • Agata, 47 lat

  Kurs Maria Magdalena był dla mnie czasem patrzenia na siebie oczami OJCA – MOJEGO BOGA, który kocha “pomimo”. Ponownie stanęłam w prawdzie o sobie – On mnie kocha i na Jego miłość nie muszę zasługiwać. Mój TATO chce, abym miała życie w OBFITOŚCI. To On określa CEL, dając mapę i wskazówki, jak to zrobić: modlitwa, zanurzenie w Słowie, służba z miłością, wdzięczność. “Nasz Bóg jest dobry”. Agata, 47 lat

 • Kinga, 40 lat

  Dziękuję Panu za ten czas, który ofiarował mi podczas kursu Maria Magdalena. Czas odkrywania, kim jestem w Jego oczach. Czas obalania mitów i kłamstw na swój temat. Dziękuję za każdą kobietę, w historii której mogłam się przeglądać jak w lustrze. Dziękuję Ci, Jezu, za Twoją delikatność (w momencie zabierania ode mnie moich strapień).

Podgląd kursu
 • Ofiara za koszty organizacyjne
  105.00
 • Dyrektor kursu Marta Mendrek
 • Czas trwania kursu 3 dni
 • Data 27 - 29 Sty 2023
 • Typ kursu Rekolekcje i kursy online