Cykl spotkań MĘSKIE KRYZYSY – SEKSUALNOŚĆ MĘŻCZYZNY

1 students

O kursie

PANOWIE! Zapraszamy na retransmisję cyklu spotkań dla mężczyzn MĘSKIE KRYZYSY.

Jest to wspólny projekt Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji oraz wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca.

Wierzymy, że mężczyźni mają potrzebę formacji, formacji skrojonej dokładnie pod nich. Chcemy wyjść naprzeciw takiej potrzebie organizując cykl spotkań MĘSKIE KRYZYSY, na który składają się regularne konferencje. Każdorazowo, zaproszeni goście, eksperci w swoich dziedzinach, wprowadzą nas w temat spotkania,

Zapraszamy wszystkich mężczyzn, niezależnie od wieku (18 +), czy stanu. Czekamy na Ciebie!

———–

Temat spotkania:  „Seksualność mężczyzny”

Chcemy razem ze specjalistą spojrzeć na sferę męskiej seksualności – w perspektywie psychologicznej i duchowej. Spotkanie tylko dla mężczyzn, po konferencji przeznaczymy czas na pytania i dyskusję w zamkniętym gronie.

Spotkanie poprowadzi ks. Bogusław Szpakowski SAC – więcej informacji w zakładce EKIPA. 

  • Czas trwania : ok. 1.5 h, możliwość uczestniczenia w dowolnym czasie.  Konferencja będzie dostępna cały czas.
  • Re-transmisja online: treści udostępnianie są na platformie kursowej PSNE w panelu użytkownika, w zakładce MOJE KURSY bezpośrednio po zapisaniu się na wydarzenie. Nie rozsyłamy osobnych linków.
  • Koszt: 50 PLN

_______

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Ks. Marcin Przywara SAC, ks. Łukasz Żaba SAC, ks. Rafał Kucharski SAC, Wiktor Sałek, Damian Grzegórski.

      Zobacz więcej

      Zawartość kursu

      Wprowadzenie

      • Informacje organizacyjne
        00:00

      Spotkanie

      Świadectwo

      Podziękowanie

      ks. Bogusław Szpakowski SAC

      Jest terapeutą certyfikowanym w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Prowadzi praktykę terapii indywidualnej i grupowej w Pallotyńskim Centrum Pomocy Duchowej SITIS w Warszawie. Wykłada w Wyższym Seminarium Duchownym w Ołtarzewie. Współpracuje z Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie.

      Brak świadectw

      • Ofiara za koszty organizacyjne
        50.00
      • Czas trwania kursu 1,5 godziny
      • Typ kursu Cykle spotkań online dla mężczyzn