Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – VII spotkanie 19.04.23 – ONLINE

17 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, które będą odbywać się raz w miesiącu od października 2022 do czerwca 2023 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. Będzie to wspaniała okazja, by ucieszyć się swoją kobiecością i spędzić ten wieczór w sposób wyjątkowy! Chcesz doświadczyć jak to jest mieć chwilę tylko dla siebie? Tego wieczoru będziesz mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo w kobiecym gronie przy kawie i deserze. Zaproszeni goście wprowadzą nas w temat spotkania, a poprowadzony warsztat pozwoli pracować nad sobą i skonfrontować swoje życie z prezentowanym zagadnieniem. Czekamy na Ciebie!

Temat VII-go spotkania: “ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE” – Wiele kobiet narzeka, że wciąż nie ma czasu… Podczas spotkania zburzymy fałszywe przekonania związane z czasem i pokażemy Ci, co jest prawdziwym źródłem poczucia, że czas przelatuje nam przez palce. W ten kobiecy wieczór pełen inspiracji odkryjemy skuteczne narzędzia, których możesz użyć, żeby wprowadzić ład, do swojego życia i mądrze zarządzać czasem w codzienności.

Spotkanie poprowadzi: dr Anna Saj – żona, matka sześciorga dzieci, jest doktorem teologii, Mentorem dla wielu, Trenerem mentalnym, jest Coachem, Liderem międzynarodowych organizacji chrześcijańskich. Szkoli i trenuje ludzi organizując kursy o rożnej tematyce, łącząc duchowość z rozwojem osobistym. 

 • Termin: 19 kwietnia 2023 godz. 19:00
 • Czas trwania: 19:00 – 21:00
 • Spotkanie online: dostęp do treści za pośrednictwem platformy kursowej PSNE w panelu użytkownika. Nie rozsyłamy osobnych linków. Treści będą dostępne do odsłuchania również w późniejszym  czasie.
 • Ofiara na koszty organizacyjne: 30 PLN 
 • Zapisy: Każde kolejne spotkanie wymaga osobnej rejestracji. Zapisy na kolejne spotkania już wkrótce.  Nie jest wymagane uczestnictwo we wszystkich spotkaniach cyklu.
 • UWAGA: Istnieje możliwość uczestnictwa w spotkaniu stacjonarnie w Lublinie. Aby zapisać się na uczestnictwo w trybie stacjonarnym należy kliknąć w poniższy link:

         VII SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM 19.04.23 – STACJONARNIE

_______

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce,

   

   Zobacz więcej

   Zawartość kursu

   Wprowadzenie

   • Informacje organizacyjne

   Konferencja

   Świadectwo

   Podziękowanie

   Brak świadectw

   • Czas trwania kursu 2 godziny
   • Data 19 Kwi 2023