Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – VI spotkanie 15.03.23

24 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, które będą odbywać się raz w miesiącu od października 2022 do czerwca 2023 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. Będzie to wspaniała okazja, by ucieszyć się swoją kobiecością i spędzić ten wieczór w sposób wyjątkowy! Chcesz doświadczyć jak to jest mieć chwilę tylko dla siebie? Tego wieczoru będziesz mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo w kobiecym gronie przy kawie i deserze. Zaproszeni goście wprowadzą nas w temat spotkania, a poprowadzony warsztat pozwoli pracować nad sobą i skonfrontować swoje życie z prezentowanym zagadnieniem. Czekamy na Ciebie!

Temat VI-go spotkania: “DZIEŃ KOBIET CAŁY ROK” – 8 marca świętujemy Dzień Kobiet, a odkrywając piękno swojej kobiecości chcemy żyć tak, aby celebrować swoje życie każdego dnia przez cały rok. To spotkanie, inne niż wszystkie, będzie przestrzenią omodlenia każdej z uczestniczek w modlitwie wstawienniczej, by to sam Bóg mógł działać i przekonywać nas o naszej kobiecej godności i wyjątkowości! Na koniec będzie czas świętowania i relacji.

Spotkanie poprowadzi KOBIECA EKIPA PSNE 

 • Termin: 15 marca 2023 godz. 19:00
 • Czas trwania: 19:00 – 21:00
 • Miejsce: Lublin, Centrum Formacji PSNE, Aleja Warszawska 31 przy Parafii Wieczerzy Pańskiej (wejście obok zakrystii lub od tyłu kościoła, schodami na samą górę)
 • Koszty uczestnictwa: uczestnictwo bezpłatne (rejestracja przez formularz wymagana celem zorganizowania spotkania)
 • UWAGA: prosimy o wybranie w formularzu jako formy płatności “Przelew tradycyjny”, wówczas zgłoszenie zostanie zrealizowane automatycznie (opłata nie jest wymagana)
 • Zapisy: do wyczerpania miejsc. Każde kolejne spotkanie wymaga osobnej rejestracji. Zapisy na kolejne spotkania już wkrótce.  Nie jest wymagane uczestnictwo we wszystkich spotkaniach cyklu.

_______

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce,

   

   Zobacz więcej

   Brak świadectw

   • Czas trwania kursu 2 godziny
   • Data 15 Mar 2023
   • Miejsce Lublin