Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – IX spotkanie 21.06.23 – ONLINE

12 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, które będą odbywać się raz w miesiącu od października 2022 do czerwca 2023 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. Będzie to wspaniała okazja, by ucieszyć się swoją kobiecością i spędzić ten wieczór w sposób wyjątkowy! Chcesz doświadczyć jak to jest mieć chwilę tylko dla siebie? Tego wieczoru będziesz mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo w kobiecym gronie przy kawie i deserze. Zaproszeni goście wprowadzą nas w temat spotkania, a poprowadzony warsztat pozwoli pracować nad sobą i skonfrontować swoje życie z prezentowanym zagadnieniem. Czekamy na Ciebie!

Temat IX-go spotkania:  „PIELĘGNUJĘ DUSZĘ I CIAŁO” – „Czyż nie wiecie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was? Jeżeli ktoś zniszczy świątynię Boga, tego zniszczy Bóg. Świątynia Boga jest świętą, a wy nią jesteście.” (1 Kor 3, 16-17) Każda z nas jest świątynią, świątynią, którą sam Bóg tworzy, jeśli tylko mu na to pozwolimy. Bóg dał nam duszę i ciało, a krocząc z Nim przez życie chcemy uczyć się integralnego rozwoju swojej kobiecości, mądrego człowieczeństwa i życia w harmonii. Chcemy inspirować się jak w swojej codzienności pielęgnować ciało, ducha i duszę, żyjąc w jedności ze Stwórcą i czerpiąc z darów natury, które nam pozostawił… Będzie to wspaniałe wprowadzenie w czas wakacji!

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Huszcz – jest rodowitą Lublinianką, kocha siebie, kocha życie, kocha Boga i ludzi. Uwielbia podróże, a szczególnie te w głąb człowieka. Jej misją i pasją jest pielęgnowanie ciała, ducha oraz duszy bo sama przekonała się jak wielkie uzdrowienie i przemianę życia przynosi zadbanie o wszystkie sfery życia razem. Podczas spotkania podzieli się z Wami swoją drogą do odkrywania każdej z tych sfer i zaprosi Was do pielęgnowania ich. Jest teologiem, filologiem, naturopatą, członkiem Międzynarodowej Katolickiej Szkoły Modlitwy i Ewangelizacji Jeunesse-Lumiere o. Daniela Ange. Przez wiele lat formowała się i posługiwała w Odnowie w Duchu Świętym. Głęboko w sercu nosi troskę o młode pokolenie i chorych, dlatego na co dzień pracuje z młodzieżą i posługuje modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie. Na co dzień formuje się i posługuje w Apostolskim Ruchu Wiary. Każdego dnia staje w obecności Pana w uwielbieniu i karmieniu się Jego Słowem.

 • Termin: 21 czerwca 2023
 • Czas trwania: 19:30 – 21:00
 • Spotkanie online: dostęp do treści za pośrednictwem platformy kursowej PSNE w panelu użytkownika. Nie rozsyłamy osobnych linków. Treści będą dostępne do odsłuchania również w późniejszym  czasie.
 • Ofiara na koszty organizacyjne: 30 PLN 
 • UWAGA: Istnieje możliwość uczestnictwa w spotkaniu stacjonarnie w Lublinie. Aby zapisać się na uczestnictwo w trybie stacjonarnym należy kliknąć w poniższy link:

         IX SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM 21.06.23 – STACJONARNIE

_______

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce,

   

   Zobacz więcej

   Zawartość kursu

   Wprowadzenie

   • Informacje organizacyjne

   Spotkanie

   Świadectwo

   Podziękowanie

   Brak świadectw

   • Czas trwania kursu 2 godziny
   • Data 21 Cze - 17 Maj 2023