Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – IX spotkanie 19.06.24 – ONLINE

6 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na  II sezon cyklu spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, które będą odbywać się raz w miesiącu od września 2023 do czerwca 2024 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie, z możliwością uczestnictwa online.

Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. Będzie to wspaniała okazja, by ucieszyć się swoją kobiecością i spędzić ten wieczór w sposób wyjątkowy! Chcesz doświadczyć jak to jest mieć chwilę tylko dla siebie? Tego wieczoru będziesz mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo w kobiecym gronie przy kawie i deserze. Zaproszeni goście wprowadzą nas w temat spotkania, a poprowadzony warsztat pozwoli pracować nad sobą i skonfrontować swoje życie z prezentowanym zagadnieniem. Czekamy na Ciebie!

Będzie:
🌸 kobieco
🌸 pięknie
🌸 formacyjnie
🌸 ciekawie
🌸 Bożo
🌸 różnorodnie
🌸 modlitewnie
🌸 na miejscu w Lublinie i online
———–

Temat IX-go spotkania:  „Odkryj swoje talenTY

Każdy z nas, przychodząc na ten świat, otrzymał od Stwórcy niezwykły prezent. Jest nim unikalny i jedyny w swoim rodzaju zestaw talentów. Co więcej, z ewangelicznej przypowieści o talentach jasno wynika, że talenty nie tylko są nam dane, ale zadane, aby je rozwijać i pomnażać. Być może wiele pasji i obdarowań zostało przez nas zakopanych. To najwyższy czas, aby coś z tym zrobić! Jak odkryć i zdefiniować swoje obdarowanie? Jak rozwijać swoje mocne strony? Uwierz, że możesz! Doświadczymy tego wchodząc także w warsztat rękodzieła, a zobaczysz jak niezwykłe pokłady twórczości są w Tobie!

Spotkanie poprowadzi – Marta Skrzyńska. Więcej informacji w zakładce EKIPA. 

 • Termin: 19 czerwca 2024
 • Czas trwania: 19:30 – 21:00
 • Spotkanie online: dostęp do treści za pośrednictwem platformy kursowej PSNE w panelu użytkownika. Nie rozsyłamy osobnych linków. Treści będą dostępne do odsłuchania również w późniejszym  czasie.
 • Koszt: 40 PLN
 • UWAGA: Istnieje możliwość uczestnictwa w spotkaniu stacjonarnie w Lublinie. Aby zapisać się na uczestnictwo w trybie stacjonarnym należy kliknąć w poniższy link:

         IX SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM 19.06.24 – STACJONARNIE

_______

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce, Marta Skóra

   Zobacz więcej

   Zawartość kursu

   Wprowadzenie

   • Informacje organizacyjne
    00:00

   Spotkanie

   Świadectwo

   Podziękowanie

   Marta Skrzyńska

   Obecnie pracuje i posługuje w Chełmskim Centrum Ewangelizacji, gdzie wykorzystuje pasję artystyczną także w przestrzeni ewangelizacji. Absolwentka pedagogiki, doradztwa zawodowego i animacji kultury. Od razu po studiach rozpoczęła prowadzenie swojej działalności: szkoleniowej – artystycznej i animacyjnej. Praca z grupami w każdym wieku pokazała jej, że w każdym człowieku drzemią pokłady talentów i pasji, które złożył w nas Bóg. Uwielbia towarzyszyc innym w odkrywaniu talentów tworzeniu tego co piękne.

   Brak świadectw

   • Ofiara za koszty organizacyjne
    40.00
   • Czas trwania kursu 1,5 godziny
   • Data 19 Cze 2024
   • Typ kursu Rekolekcje i kursy online