Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – IV spotkanie 18.01.23 – ONLINE

14 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, które będą odbywać się raz w miesiącu od października 2022 do czerwca 2023 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie połączone z transmisją online. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. Będzie to wspaniała okazja, by ucieszyć się swoją kobiecością i spędzić ten wieczór w sposób wyjątkowy!  Zaproszeni goście wprowadzą nas w temat spotkania, a poprowadzony warsztat pozwoli pracować nad sobą i skonfrontować swoje życie z prezentowanym zagadnieniem. Czekamy na Ciebie!

Temat IV-go spotkania: “JESTEM MAMĄ – TO MOJA KARIERA” –Bycie mamą to nie tylko obowiązki czy próba przetrwania, ale przede wszystkim przyjemność i radość z wychowania dzieci. Jak przekazywać wiarę najbliższym, nie zagubić w byciu mamą swojej kobiecości, jak budować swoją karierę nie zaniedbując dzieci i jak się nieustannie doskonalić w stawaniu się lepszym człowiekiem.

Spotkanie poprowadzi GABRIELA SAWA– szczęśliwa żona i mama 3 dzieci. Jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

 • Termin: 18 stycznia 2023 godz. 19:30
 • Czas trwania: 19:30 – 21:00
 • Spotkanie online: dostęp do treści za pośrednictwem platformy kursowej PSNE w panelu użytkownika. Nie rozsyłamy osobnych linków. Treści będą dostępne do odsłuchania również w późniejszym  czasie.
 • Ofiara na koszty organizacyjne: 30 PLN 
 • Zapisy: Każde kolejne spotkanie wymaga osobnej rejestracji. Zapisy na kolejne spotkania już wkrótce.  Nie jest wymagane uczestnictwo we wszystkich spotkaniach cyklu.
 • UWAGA: Istnieje możliwość uczestnictwa w spotkaniu stacjonarnie w Lublinie. Aby zapisać się na uczestnictwo w trybie stacjonarnym należy kliknąć w poniższy link:

IV SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM 18.01.23 – STACJONARNIE W LUBLINIE

_______

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce,

   

   Zobacz więcej

   Zawartość kursu

   Wprowadzenie

   • Informacje organizacyjne

   Konferencja

   Świadectwo

   Podziękowanie

   Brak świadectw

   • Czas trwania kursu 2 godziny
   • Data 18 Sty 2023