Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – IV spotkanie 17.01.24 – STACJONARNIE

11 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na  II sezon cyklu spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, które będą odbywać się raz w miesiącu od września 2023 do czerwca 2024 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie, z możliwością uczestnictwa online.

Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. Będzie to wspaniała okazja, by ucieszyć się swoją kobiecością i spędzić ten wieczór w sposób wyjątkowy! Chcesz doświadczyć jak to jest mieć chwilę tylko dla siebie? Tego wieczoru będziesz mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo w kobiecym gronie przy kawie i deserze. Zaproszeni goście wprowadzą nas w temat spotkania, a poprowadzony warsztat pozwoli pracować nad sobą i skonfrontować swoje życie z prezentowanym zagadnieniem. Czekamy na Ciebie!

Będzie:
🌸 kobieco
🌸 pięknie
🌸 formacyjnie
🌸 ciekawie
🌸 Bożo
🌸 różnorodnie
🌸 modlitewnie
🌸 na miejscu w Lublinie i online
———–

Temat IV-go spotkania:  „WORK-LIFE BALANCE. DLACZEGO TO TAKIE TRUDNE?”

W roli kobiet pełnimy wiele funkcji, od żon, matek, sióstr, córek, po przyjaciółki, pracowniczki, kierowniczki, czy właścicielki firm. Ta mnogość ról często sprawia, że trudno nam sprostać wszystkim wymaganiom i zobowiązaniom wokół nas. Co sprawia, że pogodzenie różnych aspektów naszego życia staje się czasem wyzwaniem? Jak utrzymać równowagę między życiem zawodowym, a prywatnym aby osiągnąć rozwój zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej?

Spotkanie poprowadzi seksuolog Agnieszka Balińska – więcej informacji w zakładce EKIPA. 

 • Termin: 17 stycznia 2024
 • Czas trwania: 19:00 – 21:00
 • Miejsce: Lublin, Centrum Formacji PSNE, Aleja Warszawska 31 przy Parafii Wieczerzy Pańskiej (wejście obok zakrystii lub od tyłu kościoła, schodami na samą górę)
 • Koszty uczestnictwa: 40 PLN (zawiera:  kawa / herbata, deser,  materiały dydaktyczne, koszty organizacyjne)
 • Zapisy: do wyczerpania miejsc.  Nie jest wymagane uczestnictwo we wszystkich spotkaniach cyklu.
 • UWAGA: Istnieje możliwość uczestnictwa w spotkaniu za pomocą transmisji online. Aby zapisać się na uczestnictwo w trybie online należy kliknąć w poniższy link:

         IV SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM 17.01.24 – ONLINE

_______

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce, Marta Skóra

 

   

    Zobacz więcej

    Brak świadectw

    • Czas trwania kursu 2 godziny
    • Data 17 Sty 2024
    • Miejsce Lublin