Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – III spotkanie 20.12.23 – STACJONARNIE

11 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na  II sezon cyklu spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, które będą odbywać się raz w miesiącu od września 2023 do czerwca 2024 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie, z możliwością uczestnictwa online.

Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. Będzie to wspaniała okazja, by ucieszyć się swoją kobiecością i spędzić ten wieczór w sposób wyjątkowy! Chcesz doświadczyć jak to jest mieć chwilę tylko dla siebie? Tego wieczoru będziesz mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo w kobiecym gronie przy kawie i deserze. Zaproszeni goście wprowadzą nas w temat spotkania, a poprowadzony warsztat pozwoli pracować nad sobą i skonfrontować swoje życie z prezentowanym zagadnieniem. Czekamy na Ciebie!

Będzie:
🌸 kobieco
🌸 pięknie
🌸 formacyjnie
🌸 ciekawie
🌸 Bożo
🌸 różnorodnie
🌸 modlitewnie
🌸 na miejscu w Lublinie i online
———–

Temat III-go spotkania:  „INTYMNOŚĆ W RELACJACH”

Szczera rozmowa jest niezbędna w budowaniu trwałych relacji, co prowadzi do budowania intymności. Niestety, często seksualność i intymność dla wielu kobiet są „wstydliwe” lub uznawane jako tematy tabu, o których nie chcemy lub nie potrafimy rozmawiać. Intymne rozmowy mają wielką wartość w budowaniu twoich relacji. Jak zatem inwestować w intymną relację? Jak mówić o swoich potrzebach? Jak komunikować trudności w związku?

Spotkanie poprowadzi seksuolog Aleksandra Przygrodzka – więcej informacji w zakładce EKIPA. 

 • Termin: 20 grudnia 2023
 • Czas trwania: 19:00 – 21:00
 • Miejsce: Lublin, Centrum Formacji PSNE, Aleja Warszawska 31 przy Parafii Wieczerzy Pańskiej (wejście obok zakrystii lub od tyłu kościoła, schodami na samą górę)
 • Koszty uczestnictwa: 40 PLN (zawiera:  kawa / herbata, deser,  materiały dydaktyczne, koszty organizacyjne)
 • Zapisy: do wyczerpania miejsc.  Nie jest wymagane uczestnictwo we wszystkich spotkaniach cyklu.
 • UWAGA: Istnieje możliwość uczestnictwa w spotkaniu za pomocą transmisji online. Aby zapisać się na uczestnictwo w trybie online należy kliknąć w poniższy link:

         III SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM 20.12.23 – ONLINE

_______

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce, Marta Skóra

    Zobacz więcej

    Brak świadectw

    • Czas trwania kursu 2 godziny
    • Data 20 Gru 2023
    • Miejsce Lublin