Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – II spotkanie 18.10.23 – ONLINE

13 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na  II sezon cyklu spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, które będą odbywać się raz w miesiącu od września 2023 do czerwca 2024 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie, z możliwością uczestnictwa online.

Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. Będzie to wspaniała okazja, by ucieszyć się swoją kobiecością i spędzić ten wieczór w sposób wyjątkowy! Chcesz doświadczyć jak to jest mieć chwilę tylko dla siebie? Tego wieczoru będziesz mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo w kobiecym gronie przy kawie i deserze. Zaproszeni goście wprowadzą nas w temat spotkania, a poprowadzony warsztat pozwoli pracować nad sobą i skonfrontować swoje życie z prezentowanym zagadnieniem. Czekamy na Ciebie!

Będzie:
🌸 kobieco
🌸 pięknie
🌸 formacyjnie
🌸 ciekawie
🌸 Bożo
🌸 różnorodnie
🌸 modlitewnie
🌸 na miejscu w Lublinie i online
———–

Temat II-go spotkania:  „JAK POKOCHAĆ SWÓJ CYKL?”

Każda kobieta, każdego dnia, otrzymuje sygnały od swojego ciała, które mówią o jej stanie zdrowia i które mogą pomóc lepiej zrozumieć siebie, dopadające ją emocje i nastrój. Jak rozpoznawać te sygnały? Jak żyć w zgodzie ze swoją cyklicznością? O tym porozmawiamy na najbliższym spotkaniu KOBIETY KOBIETOM. Dowiesz się: jak działa twój cykl i co jest oznaką zdrowia, a co powinno Cię zaniepokoić? Dlaczego NPR to fantastyczne narzędzie dla kobiet z nieregularnymi cyklami? Poćwiczysz w praktyce jak rozróżniać rodzaje śluzu szyjkowego i co to oznacza w praktyce?

Spotkanie poprowadzi psycholog Małgorzata Szwajewska – więcej informacji w zakładce EKIPA. 

 • Termin: 18 października 2023
 • Czas trwania: 19:30 – 21:00
 • Spotkanie online: dostęp do treści za pośrednictwem platformy kursowej PSNE w panelu użytkownika. Nie rozsyłamy osobnych linków. Treści będą dostępne do odsłuchania również w późniejszym  czasie.
 • Koszt: 30 PLN
 • UWAGA: Istnieje możliwość uczestnictwa w spotkaniu stacjonarnie w Lublinie. Aby zapisać się na uczestnictwo w trybie stacjonarnym należy kliknąć w poniższy link:

         II SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM 18.10.23 – STACJONARNIE

_______

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce, Marta Skóra

   

   Zobacz więcej

   Zawartość kursu

   Wprowadzenie

   • Informacje organizacyjne
    00:00

   Spotkanie

   Świadectwo

   Podziękowanie

   Brak świadectw

   • Czas trwania kursu 2 godziny
   • Data 18 Paź 2023