Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – II spotkanie 16.11.22

29 students

O kursie

Zapraszamy na kolejne spotkanie  wramach cyklu KOBIETY KOBIETOM, które odbędzie się już 14.12.22 w Lublinie. Zapisy wkrótce na platformie kursowej PSNE.

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, które będą odbywać się raz w miesiącu od października 2022 do czerwca 2023 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. Będzie to wspaniała okazja, by ucieszyć się swoją kobiecością i spędzić ten wieczór w sposób wyjątkowy! Chcesz doświadczyć jak to jest mieć chwilę tylko dla siebie? Tego wieczoru będziesz mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo w kobiecym gronie przy kawie i deserze. Zaproszeni goście wprowadzą nas w temat spotkania, a poprowadzony warsztat pozwoli pracować nad sobą i skonfrontować swoje życie z prezentowanym zagadnieniem. Czekamy na Ciebie!

Temat II-go spotkania: “KOBIECA SEKSUALNOŚĆ – TEMAT TABU?” – Człowiek ma wiele istotnych obszarów w swoim życiu. Niektórymi z nich zajmujemy się bardzo pieczołowicie, inne dostrzegamy i staramy sie jakoś o nie zadbać, a jeszcze inne całkowicie pomijamy. Seksualność najczęściej zdarza nam się pomijać, bo otwarta rozmowa wydaje nam się być zbyt krępująca czy niekomfortowa. Jednak jeśli zaopiekujemy się tym obszarem może się okazać, że naprawdę część naszych frustracji, ran czy niepewności nie musi mieć miejsca w naszym życiu. Stąd warto dać sobie ten jeden warsztat, nie po to żeby od razu wszystko zmienić, ale po to by pozwolić sobie na większą wyrozumiałość, wrażliwość i delikatność w ocenie samej siebie. Serdecznie zapraszamy!

 • Termin: 16 listopada 2022 godz. 19:00
 • Czas trwania: 19:00 – 21:00
 • Miejsce: Centrum Formacji PSNE, Aleja Warszawska 31 przy Parafii Wieczerzy Pańskiej (wejście obok zakrystii lub od tyłu kościoła, schodami na samą górę)
 • Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa II-go spotkania: 40 PLN (zawiera:  kawa / herbata, deser,  materiały dydaktyczne, koszty organizacyjne)
 • Zapisy: do wyczerpania miejsc. Każde kolejne spotkanie wymaga osobnej rejestracji. Zapisy na kolejne spotkania już wkrótce.  Nie jest wymagane uczestnictwo we wszystkich spotkaniach cyklu.

_______

Spotkanie poprowadzi: Aleksandra Przygrodzka – psycholog, seksuolog, terapeuta II stopnia terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, coach. Od kilkunastu lat formuje się we wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca i jest zaangażowana w działania Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Szczęśliwa i zakochana żona. Fanka pracy nad relacjami i komunikacją.

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce,

   

   Zobacz więcej

   Zawartość kursu

   Wprowadzenie

   • Informacje organizacyjne

   Brak świadectw

   • Czas trwania kursu 2 godziny
   • Data 16 Lis 2022
   • Miejsce Lublin