Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – I spotkanie 20.09.23 – ONLINE

19 students

O kursie

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na  II sezon cyklu spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, które będą odbywać się raz w miesiącu od września 2023 do czerwca 2024 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie, z możliwością uczestnictwa online.

Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. Będzie to wspaniała okazja, by ucieszyć się swoją kobiecością i spędzić ten wieczór w sposób wyjątkowy! Chcesz doświadczyć jak to jest mieć chwilę tylko dla siebie? Tego wieczoru będziesz mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo w kobiecym gronie przy kawie i deserze. Zaproszeni goście wprowadzą nas w temat spotkania, a poprowadzony warsztat pozwoli pracować nad sobą i skonfrontować swoje życie z prezentowanym zagadnieniem. Czekamy na Ciebie!

Będzie:
🌸 kobieco
🌸 pięknie
🌸 formacyjnie
🌸 ciekawie
🌸 Bożo
🌸 różnorodnie
🌸 modlitewnie
🌸 na miejscu w Lublinie i online
———–

Temat I-go spotkania:  „O WEWNĘTRZNEJ DZIEWCZYNCE I JEJ POTRZEBACH” – Wewnętrzna dziewczynka to emocjonalna pamięć naszego dzieciństwa. Uosabia radość i spontaniczność, ale również osamotnienie, lęk i wstyd. Czasem jakaś część nas, zatrzymuje się w tym w lęku i smutku tamtych doświadczeń, jak małe dziecko, które utknęło w bolesnym, samotnym i trudnym dla siebie miejscu. Wiele z nas nie doświadczyło w przeszłości wystarczającej ilości miłości, ciepła i troski. Mamy za sobą różne historie, które nas ukształtowały. Jedna urodziła się w patologicznej rodzinie, inna był świadkiem rozwodu i codziennych kłótni, a jeszcze inna była krytykowana, porównywana i poniżana w szkole. To wszystko odcisnęło piętno na tej małej dziewczynce, na jej ciele i sercu. 

Zranienia, konflikty czy ból mogą blokować nas na drogach rozwoju, również w przestrzeniach wiary i relacji z Bogiem. Skoro Jezus zaprasza „Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie”, w tym spotkaniu będziemy chciały przyprowadzić do Niego swoje wewnętrzną dziewczynkę i jej potrzeby, po to by On mógł je przytulić, aby nasze życie mogło zmienia się na lepsze.

Spotkanie poprowadzi psycholog Marta Gągała – więcej informacji w zakładce EKIPA. 

 • Termin: 2o września 2023
 • Czas trwania: 19:30 – 21:00
 • Spotkanie online: dostęp do treści za pośrednictwem platformy kursowej PSNE w panelu użytkownika. Nie rozsyłamy osobnych linków. Treści będą dostępne do odsłuchania również w późniejszym  czasie.
 • Koszt: 30 PLN 
 • UWAGA: Istnieje możliwość uczestnictwa w spotkaniu stacjonarnie w Lublinie. Aby zapisać się na uczestnictwo w trybie stacjonarnym należy kliknąć w poniższy link:

         I SPOTKANIE KOBIETY KOBIETOM 20.09.23 – STACJONARNIE

_______

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce, Marta Skóra

   

   Zobacz więcej

   Zawartość kursu

   Wprowadzenie

   • Informacje organizacyjne

   Spotkanie

   Świadectwo

   Podziękowanie

   Brak świadectw

   • Czas trwania kursu 2 godziny
   • Data 20 Wrz 2023