Cykl spotkań KOBIETY KOBIETOM – I spotkanie 19.10.22

15 students

O kursie

Zapisy na II spotkanie 16.11.2022 w ramach cyklu KOBIETY KOBIETOM już wkrótce na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy!

 

DROGIE PANIE! Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań dla kobiet KOBIETY KOBIETOM, które będą odbywać się raz w miesiącu od października 2022 do czerwca 2023 w każdą trzecią środę miesiąca w Lublinie. Kobieta jest dla kobiety nieocenionym wsparciem.  Środowisko kobiet z wartościami jest niezwykle inspirującą przestrzenią ubogacania, wymiany życiowej mądrości czy inspiracją pasjami, które motywują do pięknego życia. Będzie to wspaniała okazja, by ucieszyć się swoją kobiecością i spędzić ten wieczór w sposób wyjątkowy! Chcesz doświadczyć jak to jest mieć chwilę tylko dla siebie? Tego wieczoru będziesz mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo w kobiecym gronie przy kawie i deserze. Zaproszeni goście wprowadzą nas w temat spotkania, a poprowadzony warsztat pozwoli pracować nad sobą i skonfrontować swoje życie z prezentowanym zagadnieniem. Czekamy na Ciebie!

Temat I-go spotkania: “CHANDRA JESIENNA A FRAJDA ŻYCIA Z BOGIEM” – Za oknem coraz częściej panuje szarówka, a z dnia na dzień coraz szybciej się ściemnia. To czas, w którym wiele odczuwa znaczne obniżenie nastroju, potocznie nazywane “jesienną chandrą”. Jak radzić sobie z uczuciem zmęczenia czy przygnębienia? Jak nie stracić pasji życia z Bogiem w każdej porze roku i nie czekać na wiosnę, by nastąpił przełom? Serdecznie zapraszamy!

 • Termin: 19 października 2022 godz. 19:00
 • Czas trwania: 19:00 – 21:00
 • Miejsce: Centrum Formacji PSNE, Aleja Warszawska 31 przy Parafii Wieczerzy Pańskiej (wejście obok zakrystii lub od tyłu kościoła, schodami na samą górę)
 • Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa I-go spotkania: 40 PLN (zawiera:  kawa / herbata, deser,  materiały dydaktyczne, koszty organizacyjne)
 • Zapisy: do wyczerpania miejsc. Każde kolejne spotkanie wymaga osobnej rejestracji. Zapisy na kolejne spotkania już wkrótce.  Nie jest wymagane uczestnictwo we wszystkich spotkaniach cyklu.

_______

Spotkanie poprowadzi: Marta GągałaPsycholog i psychoteraputa w trakcie szkolenia, która na co dzień pomaga i towarzyszy wielu osobom w rozwiązywaniu różnorodnych problemów. Marta od wielu lat formuje się we wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca i angażuje się w posługę w Pallotyńskiej Szkole Nowej Ewangelizacji. Bierze także udział w pracach zespołu Przestrzeni Kobiet w mobilnej wspólnocie „Pogłębiarka”. Prywatnie jest fanką kabaretu Hrabi, górskich wędrówek oraz karmelowej kawy.

Ekipa odpowiedzialna za organizację cyklu spotkań: Marta Mendrek, Emilia Melon, Magdalena Prażmo, Magdalena Jackowska, Monika Prendecka-Wróbel, Małgorzata Stuce,

   

   Zobacz więcej

   Zawartość kursu

   Wprowadzenie

   • Informacje organizacyjne

   Brak świadectw

   • Czas trwania kursu 2 godziny
   • Data 19 Paź 2022
   • Miejsce Lublin