Rekolekcje online ZBAWIENIE PRZYCHODZI PRZEZ KRZYŻ 26-28.03.21


Zapisy na rekolekcje online ZBAWIENIE PRZYCHODZI PRZEZ KRZYŻ 26-28.03.21 zostały zakończone!

Zapraszamy na inne kursy i rekolekcje online.

 

Opis: Bardzo często nie rozumiemy trudu i cierpienia, które pojawią się w naszym życiu. Walczymy, uciekamy, by uniknąć tego, co nieprzyjemne… Wiele z tych rzeczy to sytuacje, przez które Bóg nas oczyszcza i prowadzi nas do zbawienia. Zbawienie wciąż przychodzi przez krzyż! Trzeba się go uczyć, by go rozumieć i kochać. Te rekolekcje to odpowiedź na pytanie: jaki jest chrześcijański sens cierpienia, rodzaje cierpienia i ich geneza oraz przeżywanie cierpienia jako droga do świętości. Plan rekolekcji obejmuje Drogę Krzyżową, konferencje oraz modlitwę o uzdrowienie.

Rekolekcje poprowadzi: ks. Krzysztof Kralka SAC

ks. Krzysztof Kralka SAC – pallotyn, ewangelizator, rekolekcjonista i autor wielu książek. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 

 • Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone dla osób pełnoletnich
 • Termin: 26-28 marzec 2021
 • Zapisy: zakończone
 • Czas trwania: piątek 19.30 – 21.30, sobota 9.30 – ok. 19.00, niedziela 9:30 – ok. 12:30 – z przerwami
 • Plan rekolekcji: PIĄTEK: 19.30 – konferencja i Droga Krzyżowa, 21.30 – zakończenie, SOBOTA: 9.30 – konferencja + modlitwa, 11.00 – przerwa, 11.30 – konferencja + modlitwa, 13.00 – 15.00 – przerwa obiadowa, 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i Droga Krzyżowa, 16.00 – przerwa, 16.30 – konferencja + modlitwa o uzdrowienie, ok.19.00 – zakończenie, NIEDZIELA: 10.00 – konferencja i uwielbienie Chrystusa ukrzyżowanego, ok. 12.30 – zakończenie
 • Ofiara na koszty organizacyjne: 25 zł
 • Jeżeli aspekty finansowe nie pozwalają na uczestnictwo w rekolekcjach, prosimy o taką wiadomość na biuro@snepallotyni.pl
 • LINK do transmisji zostanie rozesłany najpóźniej do 25.03.2021 do końca dnia. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu. Nie trzeba instalować skomplikowanego oprogramowania, link będzie od razu aktywny.
 • Dla tych którzy nie będą mogli uczestniczyć w transmisji na żywo, konferencje będą dostępne do odsłuchania w późniejszym czasie.

 

 • WAŻNE UWAGI:
  1. OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIĄ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY otrzymają automatycznego maila z danymi do przelewu. Jeżeli nie otrzymasz go do kilku godzin od zapisu są 2 opcje: został wpisany błędny adres mailowy lub skrzynka mailowa posiada blokadę przed wiadomościami automatycznymi. Prosimy wtedy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji.
  2. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku błędnie wpisanych danych osobowych. 
  3. Bardzo prosimy o sprawdzanie na skrzynce mailowej folderu SPAM, ponieważ maile mogą tam trafić. Jeżeli również tam nie będzie maila – prosimy o kontakt mailowy biuro@snepallotyni.pl lub telefoniczny pod numerem 502 533 765.
  4. Jako biuro PSNE-NIE PRZESYŁAMY NA MAILA POTWIERDZENIA ZAKSIĘGOWANYCH WPŁAT.
  5. Prosimy, aby nie przesyłać linku do znajomych. Jest on przeznaczony tylko do użytku uczestników rekolekcji.