Zamów intencję mszalną


 

 

Istnieje możliwość zamówienia intencji mszalnej, która zostanie odprawiona przez księży posługujących w Domu Formacyjnym Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca i Pallotyńskiej Szkoły Ewangelizacji przy ul. Monte Cassino 16 a w Lublinie.

Prosimy o nadsyłanie intencji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na końcu strony.

Prosimy o poprawne podanie danych osobowych, a także:

  • treści intencji,
  • terminu, w jakim ma być odprawiona Msza Święta,
  • informacji czy jest to intencja jednorazowa czy gregorianka etc.

WAŻNE: Odpowiedź na maila z intencją zostanie przesłana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie! 

 

Wpłat dokonujemy na konto bankowe:

Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego
ul. Boh. Monte Cassino 16a, 20-808 Lublin
Nr konta: 93 1020 3147 0000 8102 0044 3366 (I Oddział PKO BP S.A. Lublin)

Kwota: ofiara dobrowolna (pamiętając, że w przypadku gregorianki jest to 30 Mszy Świętych; analogicznie w przypadku pozostałych rodzajów intencji)

Tytułem: [Imię i nazwisko zamawiającego, intencja mszalna]

 

Zamawiając u nas Mszę świętą, zawsze dostaną Państwo odpowiedź! Podane informacje o Mszach św. należy zachować dla siebie, ale pożyteczną rzeczą byłoby także ich rozpowszechnianie wśród rodziny, znajomych i przyjaciół.

 

KONTAKT:

administracjasac@o2.pl lub pod nr tel.: tel. 81 533 27 19

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

RODZAJE INTENCJI:

  1. Msze św. jednorazowe w różnych intencjach. Zamawiając Mszę św. należy podać proponowany termin, w którym Msza ma się odprawić oraz napisać intencję.
  2. Msze święte gregoriańskie tzw. gregorianka polega na odprawieniu 30 Mszy św. za poleconą zmarłą osobę (przez cały miesiąc po jednej mszy każdego dnia). Gregorianki – u nas w Lublinie – odprawiamy głównie w miesiącach od października do czerwca włącznie. Należy podać imię i nazwisko polecanej osoby zmarłej. Osoba zamawiająca u nas gregoriankę otrzymuje odpowiedź kiedy zostanie odprawiona Msza św. Gregoriankę odprawiamy po uprzednim uzgodnieniu tego z nami przez zamawiającego. Ofiara składana przy zamówieniu Mszy św. gregoriańskiej stanowi 30-krotność ofiary za jedną Mszę św.
  3. Msze święte Wieczyste, czyli dzieło powołań Kapłańskich i Zakonnych. Są to Msze św. zbiorowe. Ich nazwa pochodzi stąd, że jak długo Pallotyni będą istnieć na świecie, tak długo będą odprawiać zbiorowe msze za osoby polecane nam z imienia i nazwiska: 3 msze każdego dnia. Na Msze Wieczyste wpisać można każdą osobę żyjącą jak i zmarłą; dobrze jest jednak zaznaczyć, czy jest to osoba żyjąca czy zmarła. Osoba wpisana za życia-również po swojej śmierci ma udział w łaskach Mszy św. Wieczystych.
  4. Msze święte w Listopadzie. Są to msze święte zbiorowe. Przez cały listopad  każdego roku w kościołach pallotyńskich w {Polsce odprawia się codziennie razem 24 msze w podanych nam intencjach. Zachęcamy też do przesyłania wypominek za dusze zmarłych.
  5. Msze święte do św. Wincentego Pallottiego. Są to mszę święte zbiorowe odprawiane każdego roku 22- go stycznia, w uroczystość patronalną naszego Założyciela, św. Wincentego Pallottiego.
  6. Msze św. w maju do Matki Bożej Królowej Apostołów – głównej Patronki Pallotynów. Przez cały Maj codziennie w kościołach pallotyńskich w Polsce odprawiamy 18 Mszy św. w intencjach polecanych nam przez Współpracowników i Ofiarodawców.

 

Bóg zapłać- za wszystkie Wasze modlitwy i ofiary. Życzymy Wam wszelkich łask od Boga i Królowej Apostołów. Całym sercem Wam błogosławimy +

ks. Łukasz Żaba SAC – Rektor Wspólnoty Pallotyńskiej przy ul. Monte Cassino w Lublinie

 


ZAMÓW INTENCJĘ MSZALNĄ

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do Palotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji oraz Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego (ul. Monte Cassino 16a, Lublin) w celu zamówienia intencji mszalnej. Wyrażając zgodę masz prawo zwrócić się o modyfikacje i usunięcie wszystkich Twoich danych osobowych, które przechowujemy. Podstawa prawna przetwarzania danych art. 6 ust. 1 lit. b RODO
Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną PSNE, umieszczoną na stronie: www.snepallotyni.pl/klauzulainformacyjnapsne/

DANE PERSONALNE

Imię i nazwisko:
Adres email:
Telefon:
Rodzaj intencji (gregrorianka, msza jednorazowa etc.):
Treść intencji:
Termin odprawienia Mszy Świętej:

FINALIZOWANIE REJESTRACJI

Uwagi: