Wieczorki Małżeńskie – II spotkanie – 5 grudnia 2019


Zapisy zostały zakończone.

 


Wyobraź sobie, że… co miesiąc spotykacie się na RANDCE małżeńskiej,

która połączona jest z wysłuchaniem ciekawej konferencji

oraz warsztatami – brzmi ciekawie, prawda?

 

  • Serdecznie zapraszamy każde małżeństwo (niezależnie od stażu małżeńskiego) na Wieczorki Małżeńskie, które mają na celu umocnienie więzi i jedności małżeńskiej. Wieczorki Małżeńskie to nowoczesna forma 8 spotkań, podczas których można usłyszeć konferencję tematyczną, a także spędzić czas na bliskości i dialogu ze współmałżonkiem. W każdym miesiącu tematyka będzie inna, po to, aby móc dotknąć wielu przestrzeni w małżeństwie. Podczas Wieczorków Małżeńskich nie ma odpytywania nikogo z posiadanej wiedzy, ale zostaną przedstawione konkretne i bardzo praktyczne narzędzia, dzięki którym małżonkowie mogą być razem szczęśliwsi. Każde małżeństwo otrzyma dla siebie stolik, przy którym będą mogli wykonać część warsztatową (dzięki rozdanym materiałom), a także posilić się ciastkiem, kawą/herbatą (do wyboru). Czas comiesięcznych spotkań to odnowienie i pogłębienie miłości do żony/męża. Przyjdź, zaryzykuj, a Twoje małżeństwo już nie będzie takie same!
  • Spotkania będę prowadzone przez małżeństwa odpowiedzialne za formację małżeństw w katolickiej wspólnocie „Przyjaciele Oblubieńca” oraz członków ekip kursów weekendowych: „Małżeństwo-Ogród Pana”, „Wspólna Droga”.
  • TEMAT DRUGIEGO SPOTKANIA: Komunikacja w małżeństwie czyli jak mówić, żeby się zrozumieć.
  • DATA: 5 grudnia 2019 (czwartek)
  • CZAS TRWANIA: godz. 18.00-20.00
  • MIEJSCE: Lublin, Restauracja „Oranżeria” (ul. Ciepłownicza 3A)

 

  • KOSZT: 40 zł /od pary małżeńskiej (za jedno spotkanie; w cenie deser oraz kawa/herbata do wyboru, a także materiały warsztatowe).
  • Warunkiem  uczestnictwa w Wieczorze Małżeńskim jest zapisanie się poprzez stronę internetową oraz uiszczenie opłaty uczestnictwa na wskazane konto bankowe.

 

Opłatę w wysokości 40 PLN należy wpłacić dopiero po otrzymaniu od nas wiadomości

na konto bankowe:
Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji
Al. Warszawska 31
20-803 Lublin
nr konta: 59 1020 3147 0000 8002 0107 0259
tytuł przelewu: Imię i Nazwisko, Wieczór Małżeński [data])

np. Marian Kowalski, Wieczór Małżeński 5 grudnia 2019