Wieczorki Małżeńskie – V spotkanie – 16 kwietnia 2020


 

Wyobraź sobie, że… co miesiąc spotykacie się na RANDCE małżeńskiej,

która połączona jest z wysłuchaniem ciekawej konferencji

oraz warsztatami – brzmi ciekawie, prawda?

 

 • Serdecznie zapraszamy każde małżeństwo (niezależnie od stażu małżeńskiego) na Wieczorki Małżeńskie, które mają na celu umocnienie więzi i jedności małżeńskiej. Wieczorki Małżeńskie to nowoczesna forma 8 spotkań, podczas których można usłyszeć konferencję tematyczną, a także spędzić czas na bliskości i dialogu ze współmałżonkiem. W każdym miesiącu tematyka będzie inna, po to, aby móc dotknąć wielu przestrzeni w małżeństwie. Podczas Wieczorków Małżeńskich nie ma odpytywania nikogo z posiadanej wiedzy, ale zostaną przedstawione konkretne i bardzo praktyczne narzędzia, dzięki którym małżonkowie mogą być razem szczęśliwsi. Każde małżeństwo otrzyma dla siebie stolik, przy którym będą mogli wykonać część warsztatową (dzięki rozdanym materiałom), a także posilić się ciastkiem, kawą/herbatą (do wyboru). Czas comiesięcznych spotkań to odnowienie i pogłębienie miłości do żony/męża. Przyjdź, zaryzykuj, a Twoje małżeństwo już nie będzie takie same!
 • Spotkania będę prowadzone przez małżeństwa odpowiedzialne za formację małżeństw w katolickiej wspólnocie „Przyjaciele Oblubieńca” oraz członków ekip kursów weekendowych: „Małżeństwo-Ogród Pana”, „Wspólna Droga”.
 • TEMAT V spotkania: FINANSE W MAŁŻEŃSTWIE
 • DATA: 16 kwietnia 2020 (czwartek)
 • CZAS TRWANIA: godz. 18.00-20.00
 • MIEJSCE: Lublin, Restauracja „Oranżeria” (ul. Ciepłownicza 3A)

 

 • KOSZT: 50 zł /od pary małżeńskiej (za jedno spotkanie; w cenie deser oraz kawa/herbata do wyboru, a także materiały warsztatowe).
 • Warunkiem  uczestnictwa w Wieczorze Małżeńskim jest zapisanie się poprzez stronę internetową oraz uiszczenie opłaty uczestnictwa na wskazane konto bankowe.

 

Opłatę w wysokości 50 PLN należy wpłacić dopiero po otrzymaniu od nas wiadomości

na konto bankowe:
Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji
Al. Warszawska 31
20-803 Lublin
nr konta: 59 1020 3147 0000 8002 0107 0259
tytuł przelewu: Imię i Nazwisko, Wieczór Małżeński [data])

np. Marian Kowalski, Wieczór Małżeński 14 listopada 2019

 

TEMATYKA WSZYSTKICH SPOTKAŃ:

 • 1 spotkanie: Źródło miłości i trzy najważniejsze relacje w życiu człowieka (14 listopada, zapisy zostały zakończone)
 • 2 spotkanie: Komunikacja w małżeństwie czyli jak mówić, żeby się zrozumieć (5 grudnia 2019; zapisy zostały zakończone)
 • 3 spotkanie: Czystość w małżeństwie (16 stycznia 2020; zapisy zostały zakończone)
 • 4 Spotkanie: Dzieci (20 lutego 2020; zapisy zostały zakończone)

Wieczór Małżeński 19 marca został odwołany‼️

Tematyka poszczególnych spotkań zostanie przesunięta o miesiąc. W związku z tym ósme spotkanie odbędzie się w lipcu.

W związku z najnowszymi rozporządzeniami władz państwowych oraz inspektorów sanitarnych w celu powstrzymania epidemii i ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa – podjęliśmy decyzję o odwołaniu kursów oraz spotkań, które miały odbyć się w ciągu najbliższych dwóch tygodni (do 25 marca 2020).

Prosimy również o stosowanie się do zaleceń odpowiednich władz i służb a szczególnie o trwanie na modlitwie by wirus nie spowodował globalnej pandemii.

 

 • 5 Spotkanie: Finanse w małżeństwie (16 kwietnia 2020)
 • 6 Spotkanie: Czym jest przebaczenie, pojednanie w małżeństwie (21 maja 2020
 • 7 spotkanie: Życie Słowem Bożym w codzienności (18 czerwca 2020)
 • 8. Spotkanie: Zagrożenia duchowe (i nie tylko) czyhające na małżeństwa, rodziny i walka duchowa (lipiec – termin zostanie wkrótce podany)

 


REJESTRACJA NA V WIECZÓR MAŁŻEŃSKI - temat Finanse w małżeństwie

INFORMACJE

Nazwa:

Data:

DANE PERSONALNE

Imię i nazwisko żony:
Wiek żony:
Imię i nazwisko męża:
Wiek męża:
Adres email:
Telefon:

WARUNKI PRZYJĘCIA NA REKOLEKCJE

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w spotkniach organizowanych przez Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji. Wyrażając zgodę masz prawo zwrócić się o modyfikacje i usunięcie wszystkich Twoich danych osobowych, które przechowujemy. Podstawa prawna przetwarzania danych art. 6 ust. 1 lit. b RODO
Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną PSNE, umieszczoną na stronie: www.snepallotyni.pl/klauzulainformacyjnapsne/

FINALIZOWANIE REJESTRACJI

Uwagi: