kurs Wspólna Droga 30 sierpnia-1 września 2019 w Krasnobrodzie


31 sierpnia-1 września 2019 r. w Krasnobrodzie poprowadziliśmy wspólnie z Zamojską SNE kurs dla małżeństw 👫👣 „Wspólna Droga”. Był to bardzo piękny i owocny czas, a świadczą o tym poniższe świadectwa:

💛 W czasie kursu przypomniałem sobie o tym jak ważną rolę dla mnie odgrywa moja żona. Był to czas kiedy mogłem ,,zresetować” złe emocje i uświadomić sobie o złych przyzwyczajeniach, których nabrałem od początku naszego małżeństwa, a których nie dostrzegłem/nie chciałem dostrzec.
💛 W czasie trwania kursu wspólna droga nastąpiło moje nawrócenie, chęć powrotu na drogę Boga, trwania przy Nim. Pierwszy raz od 13 lat trwania mojego małżeństwa rozmawiałam z mężem bez złości, gniewu i kłótni. Odbyło się to w spokoju czego bardzo pragnęliśmy. Pierwszy raz też się wspólnie modliliśmy, jest to niesamowite uczucie. Tego nam brakowało. Dziękujemy wam za to:)
💛 O kursie ,,Wspólna droga’’ wiedziałam od 5 lat i za każdym razem prosiłam męża, żeby pojechał, ale on odmawiał. Chciałam, żeby ktoś z zewnątrz powiedział mu co robi nie tak. Dziś wiem, że to ja najbardziej potrzebowałam zobaczyć co robię nie tak! Dostałam proste, ale cudowne narzędzia do tego by to zmienić. Doświadczyłam miłości Bożej i uwierzyłam, że mój mąż jest najlepszym darem od Boga dla mnie. Pragnę iść z Nim dalej, aż do samej wieczności. Pragnę jedności z Nim i w Bogu.
💛 Podczas tego kursu Bóg pokazał mi nad czym powinienem pracować w relacjach ze swoją żoną aby być bliżej Niego. Doświadczyłem również tego, że im bliżej jesteśmy Boga tym bliżej jesteśmy siebie.
💛 Pan Bóg działa w sposób dla człowieka nieodgadniony często zaskakujący. Dla mnie i mojego małżeństwa piękne było poświęcenie czasu i uwagi sobie nawzajem, sprawom małżonka i małżeństwa. Dalsze owoce będą zapewne dojrzewały w późniejszym czasie, gdy Pan Bóg da wzrost i zapewne zaskoczy nas swoimi zmysłami i drogą którą nam przygotował.
💛 Bardzo uporządkowane treści. Wzorowe przygotowanie i organizacja. Wartościowe treści, rady i wskazówki, które pomogą nam iść wspólną tą samą drogą dzięki poznanym narzędziom i drogowskazom. Super pomysł i organizacji randki! Oby więcej takich kursów dla małżeństw!!! Chwała Panu!

.
.
Więcej świadectw w zakładce „świadectwa z kursów” (kliknij tutaj).