kurs NOWE ŻYCIE 10-12 lipca 2020 w Lublinie


Za nami kolejny kurs Nowe Życie, który poprowadziliśmy w Lublinie.
Bóg zachwycał nas, w jaki sposób walczył o każdą osobę. Bardzo mocno objawił się jako Ten,
który czeka do końca i pokazuje nowe drogi dotarcia do serca człowieka.
Dla wielu uczestników ten weekend był przełomem!
Jako ekipa jesteśmy pełni wdzięczności za to co się wydarzyło, jak Bóg nas prowadził…
Dziękujemy za modlitwę w naszej intencji. Chwała Panu!
ŚWIADECTWA UCZESTNIKÓW:
👤 Cezary 30 lat: Przyszedłem na kurs z nastawieniem, że będzie to zmarnowany weekend. Po zakończeniu kursu mam całkiem inne zdanie. Dotarło do mnie, że Bóg mnie kocha i jestem dla Niego ważny. Nie uczestniczyłem w Mszach Świętych od około 20 lat, jednak zamierzam zmienić to i zmienić swoje życie. Dziękuję prowadzącym. Robicie dobrą robotę!
👤 Bardzo dziękuję wszystkim prowadzącym, poczynając od ks. Łukasza. Wasza posługa i świadectwo uświadomiło mi, jak można być szczęśliwym i pełnym życia – będąc blisko Boga. Moje uczestnictwo w „Nowym Życiu” napawa mnie optymizmem i nadzieją, że wreszcie uda mi się zmienić moje życie na „NOWE”. Dziękuję za Ducha Świętego-niesamowite uczucie, którego doświadczyłem 1 raz w życiu. Bóg zapłać. Chwała Panu!
👤 Karola 28 lat: Pan Bóg pozwolił mi spojrzeć na moje życie i pokazał, że na ziemi nie jestem sama, że każdy może mnie zranić i zawieść, ale On zawsze będzie przy mnie, że muszę zrobić zwrot o 180 stopni, jeśli chcę się do Niego przybliżyć. Poczułam spokój, wiedząc, że JEST ze mną i zawsze będzie, jeśli będę szczerze prosić Go o pomoc.
👤 Bóg zawalczył o moje serce, a ja dalej jestem oporny. Ale teraz wiem, że Jezus się nie podda. Chcę by Jezus był Panem mojego serca.
👤 Sławek: Dla mnie największym odkryciem w tym kursie było to, że Bóg mnie kocha i troszczy się o mnie. Ja byłem tak nauczony i przekonany, że ja mam prosić Boga o miłość, o troskę. Kurs otworzył mi oczy, że jest inaczej. Wielkim przeżyciem dla mnie była modlitwa o Ducha Świętego, odebrałem to jako wielkie wyróżnienie. Od wczoraj czuję się jakoś inaczej… i chcę zrobić wszystko, co tylko mogę, aby nie zawieść Pana Boga i Jezusa Chrystusa Pana mojego.
👤 Ewa 33 lata: Najbardziej dotknęła mnie historia Absaloma. Zobaczyłam w tej historii siebie – to, że stawiam siebie w centrum, że chcę w swoim życiu osiągnąć wszystko SAMA. To była dla mnie ciągła presja, frustracja, niezadowolenie. Ogromną ulgę dało mi uświadomienie sobie, że to Jezus ma być w centrum mojego życia, że On jest moim Panem. Chcę, żeby tak właśnie było.
👤 Karol 35 lat: Ten kurs pokazał mi, gdzie i w jakich aspektach niedomagam, skąd się biorą moje słabości. Otworzył moje oczy, umysł, serce na Pana Boga. Od samego początku czułem, że powinienem tu być, poznałem wspaniałych ludzi z kursu, jak i głoszących. Dziękuję!
👤 Justyna: Kurs był dla mnie niesamowitym czasem działania Bożej łaski. Pan Bóg odnowił we mnie poczucie bycia umiłowaną i ważną w Jego oczach. Pozwolił też mnie samej spojrzeć na siebie oczami Miłości, uzdolnił do oddania Mu największych swoich pragnień, postawienia na nowo w centrum swojego życia Jezusa Chrystusa jako Pana i Króla. Bogu niech będą dzięki za ten czas.
👤 A. 35 lat: Największym szokiem była dla mnie wiadomość, że Pan Bóg kocha mnie taką jaka jestem – z moimi zaletami, wadami, słabościami, pomimo moich grzechów.
👤 Paweł 24 lata: Pan Bóg dał mi do zrozumienia, że czuwa nade mną. Fajne przeżycie!
👤 Edyta 26 lat: Nauczyłam się, że Bóg kocha miłością bezwarunkową! Nieważne ile błędów popełniłeś i jaki ciężar niesiesz – Bóg Cię kocha! To Bóg ma dla mnie plan. Szukając samemu na siłę, będę błądzić. Jestem tylko człowiekiem, nie jestem idealna. Popełniam błędy, to są moje decyzje… Bardzo tego potrzebowałam, żeby nie być samotną i nie błądzić.
👤 Kamil 26 lat: Zrozumiałem by cieszyć się małymi rzeczami oraz tymi, które miałem od zawsze, to znaczy: rodzina i bliskie osoby. Nauczyłem się by nie ulegać pokusom, nawet tym najmniejszym, wyeliminować lenistwo i niechęć do innych. Wykreowałem w sobie większą zdolność do przebaczania. Najbardziej uderzyła mnie sobotnia Msza w kaplicy. Chwała Panu!!!
👤 Sylwia 22 lata: Podczas kursu „Nowe Życie” doświadczyłam miłości i opieki Bożej. Jestem wdzięczna Bogu za ten czas tutaj. Treści były mi znane, ze względu na obecność na rekolekcjach oazowych, ale mimo tego nauka zaczerpnięta tutaj – bardzo utkwiła mi w sercu. Mam nadzieję, że w odpowiednim czasie wyda ona obfity plon dobra. Chwała Panu!
.
.
P.S. Wielu uczestników kursu Nowe Życie przyjmie 17 września Sakrament Bierzmowania w Katedrze Lubelskiej. Prosimy o modlitwę w ich intencji! 🙏