kurs Apollos 8-11 listopada 2019 w Hodyszewie


 

46 uczestników kursu Apollos zostało rozpalonych do głoszenia Słowa Bożego, wychodzenia poza swoją strefę komfortu i wszelkie przyzwyczajenia tak by głosić w sposób twórczy, nietuzinkowy, zachwycający i używać metod, które jeszcze bardziej pomogą rozkochiwać ludzi w Jezusie.

Poniżej kilka świadectw:

  • Czas tego kursu był nie tylko warsztatem jak głosić, gdzie szukać przesłania, jak przygotowywać nauczanie, ale także na nowo rozpaleniem mojego serca do głoszenia Dobrej Nowiny o Jezusie. jak głosić, by rozkochiwać innych w Nim, jak dawać to co najpiękniejsze, by być Przyjacielem Oblubieńca. Też pragnienie nieustannego rozwoju swojego warsztatu, poznawanie nowych treści. (Gosia, 30 lat)
  • Kurs Apollos przekonał moje serce, że trzeba głosić Słowo Boga. Na nowo rozpalił moje serce miłością do Słowa oraz gorliwością do Jego głoszenia. Dał mi narzędzia i źródła dzięki którym moje nauczanie może być skuteczne. Jako Przyjaciel Oblubieńca mam rozkochiwać ludzi w Jezusie Chrystusie. Amen!
  • Kurs dał mi nowe narzędzie jak pogłębiać przesłanie, w jaki sposób szukać perełek/słów do tworzenia głoszenia, aby przesłanie czynić nowym, niebanalnym i głębokim, aby poruszało serce. Ponadto Jezus sprawił, że zobaczyłem i odkryłem czym jest uwielbienie Boga. (Grzegorz)
  • Podczas kursu Apollos Bóg pokazał mi jak niesamowicie bogate jest Słowo Boże. Bóg pokazywał mi też, że jako głoszący mam bardzo wiele środków i narzędzi do tego, by przekazać Słowo Boże w atrakcyjny, zrozumiały i przystępny sposób. Zobaczyłam też, że aby głosić powinienem dbać przede wszystkim o moją relację z Jezusem, abym rzeczywiście głosił to, czego On chce a nie to co mi się wydaję, że chce. (Krzysiek, 31 lat)
  • W trakcie kursu Apollos Jezus uświadomił mi, jak wielką odpowiedzialność za Kościół składa w moje ręce, że potrzebuje mnie, mojego głosu, aby dotrzeć do wielu ludzi, którzy umierają z Jego braku. Zapewnił o tym, że nie muszę mieć wiele na początku, że gdy będę iść za Nim krok w krok i będę z Nim współpracować – pokaże mi, jak w Nim rozkochiwać innych. Że Jego łaska jest wystarczająca na dany etap w którym jestem. (Magda, 25 lat)
  • Kurs Apollos odświeżył we mnie prawdę – aby skutecznie i dobrze głosić najpierw trzeba słuchać. Uczył pokory i pokonywania siebie i swoich ograniczeń. Bóg i Jego Słowo na pierwszym miejscu!